POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 farma krzna na bjelasnici

Go down 
+10
district-beg
jaca
tinchy
t_bejbe
drift_kraljica
animal lover
melsas
sofi
Pitdog
prijateljica_zivotinja
14 posters
Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next
AutorPoruka
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyThu Nov 22 2007, 23:48

Za ovu farmu vec duze vrijeme znam, radi se o bijelim kunama, mislim da je i vama poznato. Razgovarala sam sa prijateljima zivotinja iz Zagtreba i oni su me zamolili ako mogu ikako otici tamo na lice mjesta i da napravim reportazu. Dakle, trebamo napraviti fotke, snimke i razgovarati sa radnicima... meni je to malo teze uraditi, prvo sto imam slab stomak za takve stvari i preko snimka, a kamoli uzivo, drugo ne znam gdje je to tacno, i da li ima neko ko bi isao sa mnom da mi se javi, mozda bih mogla podnijeti u drustvu.
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 01:46

prijateljica_zivotinja (citat):
Za ovu farmu vec duze vrijeme znam, radi se o bijelim kunama, mislim da je i vama poznato. Razgovarala sam sa prijateljima zivotinja iz Zagtreba i oni su me zamolili ako mogu ikako otici tamo na lice mjesta i da napravim reportazu. Dakle, trebamo napraviti fotke, snimke i razgovarati sa radnicima... meni je to malo teze uraditi, prvo sto imam slab stomak za takve stvari i preko snimka, a kamoli uzivo, drugo ne znam gdje je to tacno, i da li ima neko ko bi isao sa mnom da mi se javi, mozda bih mogla podnijeti u drustvu.

kad idemo?
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 01:50

Eh odlicno, ja bih u subotu odmah
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 01:53

da skontam samo hoce li me ovi sa radija popustiti taj dan i javim ti. a moram ih onda uganjati i za mini-disc i ostala cuda...
Na vrh Go down
Gost
Gost




farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 01:54

javite i meni, hocu i ja da idem, jel dogovoreno???

cika veljo, vi?
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 01:54

ok nema problema, ja sam tu skoro non stop, pratim preko maila temu
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 01:55

zato se javno i dogovaramo Cool
Na vrh Go down
Gost
Gost




farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 01:56

ja imam digitalnu kameru ali ako neko moze skontati kameru da mozemo vise materijala snimiti....
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 01:59

ma mislim da ce nam i to biti dovoljno. jos ako meni daju mini disc, da mogu i snimiti intervjue Wink
Na vrh Go down
Gost
Gost




farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 02:04

jel to isto ko i diktafon??? silly me, osjecam se kao da ne zivim u 21 stoljecu.
raspitacu se ja ko od mojih ima diktafon
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 02:07

LaRa.2311 (citat):
javite i meni, hocu i ja da idem, jel dogovoreno???

cika veljo, vi?

Superrrrrrr!!!!
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 02:11

pokusat cu i da povedem naseg fotografa, ali to je na dugom stapu...
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 02:14

odusevljena sam odzivom, mada nisam ni sumnjala, sretna sam sto smo od akcije
Na vrh Go down
Gost
Gost




farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 02:30

ako ne budes mogao, moj best friend ima profesionalni aparat, a mama mu je svakako clanica naseg udruzenja i ljubitelj zivotinja i vegetarijanac, pa mozemo njega posuditi na par sati ili bar aparat ako gospodin ne bude mogao Smile
ma snaci cemo se za sve
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 02:33

Imam ja mobitel sa super kamerom, slika je ko mlijeko, moze nam i ona pomoci
Na vrh Go down
Gost
Gost




farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 02:37

e super skupili smo aparaturu, jos samo vrijeme i mjesto zlocina nam treba
zna li iko gdje je to tacno?
da ne lutamo gore po onim planinama
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 02:39

e to je najveci problem za sad, treba se dobro raspitati, pokusat cu sutra pa javim sve
Na vrh Go down
Gost
Gost




farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 02:44

jupiiii jedva cekam
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 02:46

Ovo ce biti akcija godine, a mene sad zanima cime cemo ici
Na vrh Go down
Gost
Gost




farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 02:52

eh ovako, moj decko i ja cemo imati nazad slobodna sjedista, mozda moja sestra bude isla s nama.... to moram provjeriti.
Ko jos ima autic a voljan je ici s nama?
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 02:54

ma imam i ja auto i vozim aktivno Smile nije problem nikakav da i ja vozim
Na vrh Go down
Gost
Gost




farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 03:30

znaci 2 auta, dosad nas je (Lara, dino, DaDa), Pitdog, prijateljica_zivotinja.
Ljudi imamo jos plenty of mjesta Smile))

Dijanice ti????
mozda bude i cika veljo isao, prvo moramo otkriti lokaciju tog gnusnog mjesta, pa da se uputimo u nase planinarske pohode...
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 03:34

ovo je izgleda ekskurzija, samo moramo biti mudri, da ne budemo sumnjivi
Na vrh Go down
Gost
Gost




farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 03:43

pa izgledacemo kao turisti, mjesacemo bosanski sa engleskim, ponijeti brdo aparata i raspitivati se za cijene, pohvaliti ih malo i njihovoj sreci nece biti kraja.
a nece znati da smo mi tu da jednog dana spasimo te jadne zivotinje
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 41
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici EmptyFri Nov 23 2007, 03:49

hm, onda svi kape i salove i udaljiti auta, ili ne moramo glumiti da smo stranci, nego udruzenje za podrsku razvoja domace privrede, Laughing joj ludnice, al kako ce ih glava poslije zaboliti, uh, mada bih ja radije malo da ih isibam
Na vrh Go down
Sponsored content





farma krzna na bjelasnici Empty
KomentarNaslov komentara: Re: farma krzna na bjelasnici   farma krzna na bjelasnici Empty

Na vrh Go down
 
farma krzna na bjelasnici
Na vrh 
Stranica 1/4Idi na stranicu : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: