POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 udomljavanje preko tv

Go down 
+3
melsas
tinchy
prijateljica_zivotinja
7 posters
AutorPoruka
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 40
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyWed Nov 21 2007, 20:48

Da vas pitam, da li je pokusano udomljavanje preko tv-a, recimo u djecijim emisijama? Danas sam vidjela da zoo centar to radi na hayatu
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyWed Nov 21 2007, 22:52

Prvo, ZOO Centar s vremena na vrijeme daruje kucne ljubimce preko Haytovaca... Takav tip emisije(kao Udomljavanje pasa kroz neku emisiju) ne postoji!!!
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyThu Nov 22 2007, 01:28

pa moze uskoro postojati!!!
mozemo se i mi dogovoriti sa hajatom
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyThu Nov 22 2007, 02:04

Super je emisija o kucnim ljubimcima na HRT-u .Pored veterinarskih savjeta i predstavljanja kucnih ljubimaca, prikazu i zivotinje koje traze dom.Mozda da se i mi izborimo za emisiju slicnog sadrzaja?Napravimo koncept i ponudimo svim drzavnim televizijama, pa mozda negdje upali Wink .Tako mozemo predstaviti zivotinje iz azila, ali i pruziti mogucnost ostalim gradjanima BiH koji su uzeli neku zivotinju na privremenu skrb da je pokazu i mozda sretno udome Wink
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 40
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyThu Nov 22 2007, 23:32

Ma na to sam i mislila, ako nije nikad pokusano, zasto ne bismo poceli s tim, znam za sigurno da bi tv alfa nesto ucinila, jer je Jasminka Susmel bila na prosvjedu i vrlo je otvorena za tu temu
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyThu Nov 22 2007, 23:36

tv-alfa nije tako gledana kao hajat, a meni je hajat recimo skroz blizu, pa hajmo se dogovoriti ja i ko zeli neki dan kad budemo slobodni, da odemo u hajat, i da pokusamo..
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 40
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyThu Nov 22 2007, 23:38

Ma vazno je da se proba s bilo kim.
Ja sam za, hajmo sad da se dogovorimo pa da odemo
Na vrh Go down
Gost
Gost




udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyFri Nov 23 2007, 02:33

pa hajde, i ja sam ZA!
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyWed Nov 28 2007, 03:20

ljudi, sta mislite da probamo sa TV Sa jutarnjim programom. mogla bi ja porazgovarati sa onom voditeljicom (amrom...ne mogu se sjetit prezimena) o tome (imam veze) pa da vidimo sta oni misle o tome.

NIJE NIKAD VISKA.

mislim to im je 5 min jutarnjeg programa odvojit i pokazati par cukica i macica sto idu na udomljavanje. sumnjam da bar ne bi razmotrili prijedlog.

eto ako je ko za, onda da ja zapocnem s tim pa da vidimo moze li se ISTA od toga napravit?
Na vrh Go down
Gost
Gost




udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyWed Nov 28 2007, 03:28

jao arijanice pa to je krasna ideja I love you
hoces molim te to uraditi pa nam javiti kakve su nam sanse da tu upadnemo???
znate sta sam ja jos razmisljala????

jedna krasna curica iz hr koja ima PP je napravila veliki plakat o svom terapijskom psu, stavila slike, sapice njegove i tako to i to je kod djece imalo super i divno odobravanje i nje i njenog psa... elem, ja sam kontala da mozda uradimo tako nesto po odredjenim osnovnim skolama, tako zaljepimo plakat, pokoju slikicu psa, nesto poucno im napisemo.... Onda mozemo organizirati i takmicenje npr da na tu temu djeca crtaju pse itd itd...
sta vi konkretno mislite za taj plakat, ja sam endavno bila u svojoj srednoj skoli i pola sata sam gledala u njihove plakate, jer to mi je full zanimljivo, znaci ako je meni i njima ce sigurno?????
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyWed Nov 28 2007, 03:30

ako ti treba pomoc samo vici! ja jos sad u subotu imam ispit iz matematike i onda sam frei do negdje do kraja decembra sto se tice ispita (nazalost ne i ucenja al hajd bogati Very Happy) pa cu imati vremena!

i sutra cu ja odma mamu angazovat da stupi u kontakt s amrom da vidimo jesmo li upad Very Happy. a onda cu ja njoj to sve fino objasnit i tak.

PLS RECITE MI DA BI NAM 5 MIN BILO DOVOLJNOOOO
Na vrh Go down
Gost
Gost




udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyWed Nov 28 2007, 03:36

hmmmmm evo kad je nihada radila prilog za segmedinu srnu, ja vjerujem da smo nas 3 maksimalno 5 minuta pricale (dobro, mozda je i vise, ali ne bas puno puno vise)...
znas sta bi bilo najbolje za njih organizovati a i za nas, pa makar i 2 minute ali da je stalna rubrika, da imamo svojih 5 minuta makar jednom sedmicno ali da to bude jednom sedmicno, nesto kao NJIHOVIH 5 MINUTA, gdje bi neko od nas, ili svaki put neko drugi, predstavio po jednu zivotinju....
tu bi lijepo dali broj telefona i ljudi bi se mogli javljati
jer ja kad sam drzala mackicu aidu i pricala sam o njoj, rekla par rijeci, odmah SUTRA je dosao tata sa jednim djecacicem i usvojili su je... da je nismo prikazali i ispricali njenu tuznu pricu ona bi sigurno i dan danas cucala u azilu....
to je moja ideja Smile

a ovo za plakat, sad mi je sinula jos bolja ideja, recimo nadjemo nagodnu nastavnicu i na recimo 2 odjeljenske zajednice dok radimo plakat sa djecom, pricamo o zivotinjama....
evo, ja sam to par puta radila a inace i radim s djecom, moglo bi da bude zanimljivo, samo da se malo pokrenemo.
a bar neko ima nekoga u skoli....
Na vrh Go down
Gost
Gost




udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyWed Nov 28 2007, 03:36

hmmmmm evo kad je nihada radila prilog za segmedinu srnu, ja vjerujem da smo nas 3 maksimalno 5 minuta pricale (dobro, mozda je i vise, ali ne bas puno puno vise)...
znas sta bi bilo najbolje za njih organizovati a i za nas, pa makar i 2 minute ali da je stalna rubrika, da imamo svojih 5 minuta makar jednom sedmicno ali da to bude jednom sedmicno, nesto kao NJIHOVIH 5 MINUTA, gdje bi neko od nas, ili svaki put neko drugi, predstavio po jednu zivotinju....
tu bi lijepo dali broj telefona i ljudi bi se mogli javljati
jer ja kad sam drzala mackicu aidu i pricala sam o njoj, rekla par rijeci, odmah SUTRA je dosao tata sa jednim djecacicem i usvojili su je... da je nismo prikazali i ispricali njenu tuznu pricu ona bi sigurno i dan danas cucala u azilu....
to je moja ideja Smile

a ovo za plakat, sad mi je sinula jos bolja ideja, recimo nadjemo nagodnu nastavnicu i na recimo 2 odjeljenske zajednice dok radimo plakat sa djecom, pricamo o zivotinjama....
evo, ja sam to par puta radila a inace i radim s djecom, moglo bi da bude zanimljivo, samo da se malo pokrenemo.
a bar neko ima nekoga u skoli....
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyWed Nov 28 2007, 03:43

znaci tako da joj objasnim. ustvari ja cu njoj reci DAJTE STA DATE! da nam eto daju jednom sedmicno termin (ponedjeljkom il petkom mozda?) da predstavimo po tri zivotinje :S il tako nest.

i super ti je ta ideja za plakate. nek svak od nas safata svoju osnovnu skolu i to...mozda bi bolje bilo pedagoga trazit nego nastavnicu.

uglavnom, u svakoj skoli organizovati "radionicu" gdje bi svi zajedno pravili te plakate, pa jos organizovati i neko takmicenje ko je ljepsi plakat napravio i tako to. MA SUPER SKROZ. (ovo sam mislila medju grupama a ne medju skolama)
Na vrh Go down
Gost
Gost




udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyWed Nov 28 2007, 03:59

super arijanice, naravno da nam je bitno daj sta das, ali eto ja sanjam da bismo mi nekad mogli i birati sta hocemo Smile
mislim da je TV SA nagodna za takve stvari, za hayat ne znam (nekakvi su mi snobasti), mozda TV VOGOSCA????
ma gdje god da stavimo, bitno je da se vrtimo negdje i da ljudi cuju i znaju za nas.

a sto se tice skola, znam ja citav postupak direktor + pedagog + psiholog, ogromna je to procedura ali ako pristupimo ozbiljno ovoj tematici onda mozemo nesto i postici, zapravo u ovom trenutku najvaznije je da pristupimo necemu.
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyWed Nov 28 2007, 04:21

pa to, bitno je BAREM NESTO da pocnemo, pa odatle cemo dalje.

sve ovako gledam samo prica prica, sve nekakve sci-fi ideje ali niko nista konkretno da pocne da radi (bez uvrede ikome, ali sto jest jest). bilo je to udomljavanje subotom, ja sam bila mozda 3-4 puta i onda su prestali i zvat i sve. sad ne vidim i da ima ista, zbog zime, il sta vec. znaci da nam treba neki drugi nacin.

ja ne znam jel cika velja il neko drugi iz SOSa vec bili na tv Sa? da mogu zeni rec DA SU ONI VEC BILI TU i tako to?

takodjer nedavno sam pricala s jednim gospodinom koji zeli neki casopis da zapocne o kucnim ljubimcima, zivotinjama generalno, i ubjedjivao me je da je vec pricao s cika veljom... sta je s tim bilo, zna li neko?

UGLAVNOM, MOJA POENTA (IAKO NIJE BAS JASNA) JE - bitno je odnekle poceti. a ne samo ovako posmatrati iz prikrajka i cekati da neko drugi to pocne.
Na vrh Go down
Gost
Gost




udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyWed Nov 28 2007, 04:24

imamo ideju, i to je nesto.
jos samo ako ne mozeo ovako interno da se dogovorimo pa da osmislimo plancic nekakav.
Meni je ovo za plakat super super super ideja i moze uspjeti, a nema sad neke pretjerane pameti oko ovoga. Ni posla bogami, uvijek sam za to da se rotiramo ili da napravimo 2 grupe pa da odmah radimo vise za manje vremena.
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyWed Nov 28 2007, 04:28

i meni se skroz svidja, jos bi s djecom moglo bit pravo zanimljivo raditi to. uglavnom. ja sam definitivno ZA.
Na vrh Go down
Gost
Gost




udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyWed Nov 28 2007, 04:31

djeca su ti legende, vidjeces.
meni je najdraze s njima raditi, to su tako male pametne glavice koje upijaju sve sto im ti kazes, i svi vole zivotinje, i kad to nauce u skoli, drugacije na to sve gledaju bez obzira sto im je recimo u kuci druga situacija....
ma bice to super, imam ja super radionica i pristupa djeci, kad pocnemo sa nasim projektom, a nadam se da hocemo, i kad to zazivi jednog dana, ta djeca koja ce za 10 godina biti recimo odrasli mladi ljudi bice nam zahvalni...
Na vrh Go down
arijana
starosjedioci
starosjedioci
arijana


Broj komentara : 367
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyWed Nov 28 2007, 04:35

i odakle bi poceli?

tj. prvo nam treba plan...projekta tog, jel? da ga mozemo predstaviti direktoru, pedagogu, psihologu skole i tako to. mozda nam treba nova tema za ovo?
Na vrh Go down
Gost
Gost




udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyWed Nov 28 2007, 04:41

arijanice otvori novu temu, malo smo upropastili ovu Smile
e pa to se moramo sjesti i dogovoriti, jer takve stvari se moraju dobro dobro isplanirati. u biti, imam ti ja iskustva s tim pa ne bi trebao biti sad neki veliki problem....
samo nam treba jos dobrovoljaca pa da pokrenemo ovo s mrtve tacke, sta mislite?
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyWed Nov 28 2007, 13:06

Oni u impulsu bi mozda bili raspolozeni za to, vec su imali neke emisije na temu zivotinja...


melsas: komentar modifikovan dana: Fri Mar 07 2008, 20:11; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
krompierre
novi kolačić :)
novi kolačić :)
krompierre


Broj komentara : 8
Registration date : 2008-02-25

udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptyFri Mar 07 2008, 17:09

Na FTV-u ili BHT-u, nisam siguran, četvrkom ima emisija kućni ljubimci ili tako nešto. Predlazem da netko tko ima vezu i vezicu pokuša predložiti kratku spicu na kraju emisije gdje bi bili predstavljeni psi za udomljavanje i brojevi telefona (kao na HRT-u) to im je dodatnih 3 min programa sa minimalnim troškovima
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv EmptySat Mar 08 2008, 12:07

krompierre (citat):
Na FTV-u ili BHT-u, nisam siguran, četvrkom ima emisija kućni ljubimci ili tako nešto. Predlazem da netko tko ima vezu i vezicu pokuša predložiti kratku spicu na kraju emisije gdje bi bili predstavljeni psi za udomljavanje i brojevi telefona (kao na HRT-u) to im je dodatnih 3 min programa sa minimalnim troškovima
u vec 4 emisije su nasi sticenici predstavljeni i ponudjeni na udomljavanje.
Na vrh Go down
Sponsored content





udomljavanje preko tv Empty
KomentarNaslov komentara: Re: udomljavanje preko tv   udomljavanje preko tv Empty

Na vrh Go down
 
udomljavanje preko tv
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Samojed trazi novi dom
» Troje ih je
» Sljedece udomljavanje?
» Da li ce biti udomljavanje 10.01.'09.?

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Kako pomoći?-
Idi na: