POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 "DIVNE" Gracanlije

Go down 
4 posters
AutorPoruka
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

"DIVNE" Gracanlije Empty
KomentarNaslov komentara: "DIVNE" Gracanlije   "DIVNE" Gracanlije EmptyWed Nov 21 2007, 20:07

Eto,i ja zelim da pokusam pomoci zivotinjama,cujte ovih komentara...molim vas,pa ovo je da sjednes i places...ovako izdala sam pricu na gracanicki forum,reko da pokusam da vidim ima li "dobrih" gracanlija,koji bi pomogli pa da i mi napravimo neko udruzenje a komentari su uzasss....E kad sam vidjela i eto dzabe se ja borila a sad mi je jos gore nakon njihovih komentara...evo pogledajte pa vidite s kim ja zivim u Gracanici bicefrke Sad
http://www.gracanica.net/forum/index.php?topic=1490.0
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 40
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

"DIVNE" Gracanlije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "DIVNE" Gracanlije   "DIVNE" Gracanlije EmptyWed Nov 21 2007, 20:55

ma nije ovo nista kakvih reakcija ima, navikla sam na ovo
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

"DIVNE" Gracanlije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "DIVNE" Gracanlije   "DIVNE" Gracanlije EmptyWed Nov 21 2007, 20:57

Da ali vi barem imate udruzenje i vise vas je,ali shvatite da u nas to niko i ne zeli...niti je koga briga,znala sam da ce ovakvi komentarri biti ali sam se ipak barem malooo nadala... Sad
Na vrh Go down
San
aktivisti
aktivisti
San


Broj komentara : 28
Location : NT
Registration date : 2007-08-05

"DIVNE" Gracanlije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "DIVNE" Gracanlije   "DIVNE" Gracanlije EmptyWed Nov 21 2007, 21:16

Ma komentari su za ocekivati, od sto ljudi podrzat ce te mozda dvoje. To je prokletstvo malih sredina.Svidio mi se zadnji dio komentara od Eddija, vezano za organiziranu sterilizaciju zenki. Ljudi bar razmisljaju o mogucem rjesenju problema, a ko zna, mozda uskoro budu spremni i sami nesto konkretno poduzeti.
Na vrh Go down
prijateljica_zivotinja
aktivisti
aktivisti
prijateljica_zivotinja


Broj komentara : 49
Age : 40
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-15

"DIVNE" Gracanlije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "DIVNE" Gracanlije   "DIVNE" Gracanlije EmptyWed Nov 21 2007, 21:25

a i nisu valjda svi gradjani Gracanice korisnici interneta pa ni tog foruma...cesto tj u 99% slucajeva forumi zavrsavaju svadjom, uvredama i plitkim odgovorima, pokusaj s nekim drugim razgovarati tamo, oci u oci...
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

"DIVNE" Gracanlije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "DIVNE" Gracanlije   "DIVNE" Gracanlije EmptyWed Nov 21 2007, 22:04

Ma znam,nadam se da ce uskoro biti neke prezentacije u skolama,pa cu to iskoristiti da predstavim situaciju, i pokazem i sos forum tj clanke kako ste uspjeli pomoci pashi i drugima,pa i zlostavljane naravno Sad samo se nadam da ce toga biti Smile
Na vrh Go down
Gost
Gost




"DIVNE" Gracanlije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "DIVNE" Gracanlije   "DIVNE" Gracanlije EmptyThu Nov 22 2007, 01:12

Citat :
Eh ovako,napravila sam ovu temu kako bi pokusali rijesiti situaciju sa psima a i ostalim zivotinjama u Gracanici...Zasto se Gracanlije ne bi udruzile i napravile udruzenje za zastitu zivotinja,i ako se placa sinterima da ih ubijaju zasto se te pare ne bi odvajale i za ovo udruzenje???ne shvatam kako to dosad niko nije htio napraviti???
Zar su Gracanlije tako sebicne...pa zar ne shvataju da su i oni ziva bica???ja im pomazem koliko mogu ali shvatite da sam premlada za to iako pokusavam...
A o azilu da ne pricamo,to niko ne bi napravio,ali barem se moze skloniste ali dzabe kada to niko ne zeli,kao da u Gracanici nema FIRMI koje bi mogle donirati pa da se to izgradi ili zasto to ne bi vlada dopustila???naravno njih za to nije briga,dosta vise mucenja zivotinja i ako ih udare autom samo prodju i neosvrcuci se da vide sta mu je da li je jos ziv,ma neee ljudi su gori... :(Dajte pokusajmo napraviti sta,ja jesam mlada ali ako bi se sa uspjelo pomagala bi svim silama...

moras da shvatis da je tebi 14 godina a mi cesto znamo da ljude koji imaju toliko godina smatramo dobrom metom da se foliramo jer smo zaboga stariji i pametniji....
drugo, nisi dobro ni lijepo postavila post, jer si odmah napala a opet mi ljudi kad nam neko tako napise, mi isto odgovaramo (znam po sebi, ruzna mi je to navika, ako me neko napada ja isto radim, i sad se pokusavam kontorolisati, jer u vecini slucajeva nije vrijedno, al hajd dokazi ti to ostalim)
I jedan savjet, bez obzira sto si mlada ne moras to toliko naglasavati, ti si mozda sposobnija od nekoga kome su 43 godine, jer si istinski ljubitelj zivotinja i jer si u stanju sa svojih 14 godina napraviti nesto po tom pitanju u svom malom gradu...
ja bih drugacije formulisala post i mislim da se ne trebas opravdavati, niti natezati s njima....
one komentare koji su konstruktivni, te trebas forsirati, nebi li ljudi koji netom procitaju takav post napisali nesto slicno...
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

"DIVNE" Gracanlije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "DIVNE" Gracanlije   "DIVNE" Gracanlije EmptyThu Nov 22 2007, 16:41

U pravu si....
Ali jednostavno od ovoga izgleda nece nikada nista biti,ali ja cu i dalje pokusavati...jos se svi slazu da ih sinteri ubijaju...ko vele briga nas za njih..
Citat :
Metak zakon...


i jos se drugi slazu.... Sad ne mogu da vjerujem...
Na vrh Go down
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

"DIVNE" Gracanlije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "DIVNE" Gracanlije   "DIVNE" Gracanlije EmptyThu Nov 22 2007, 18:13

Draga kraljice, kad te ovako čitam kao da gledam sebe od prije 10ak i više godina. Embarassed Znam da zvučim k'o kakva baba, ali stvarno je tako. Kakve sam ja ratove vodila s djecom u komšiluku, s komšijama, s roditeljima... Vikala, vrijeđala, joj samo kad se sjetim Laughing . I ništa nisam postigla...
Ljudi su takvi kakvi jesu, najsporije se mijenja ljudska svijest i teško ćeš nekoga natjerati da promijeni mišljenje. Smatram da na druge najviše utičeš svojim ličnim primjerom, kad nahraniš napuštenog cuku ili macu, kad ga pomaziš pred drugim ljudima pa da i oni vide da ih cuko neće ugristi i da neće dobiti neku strašnu bolest. Ovo što je Dijana uradila s Milom će sigurno uticati na nekog da učini nešto slično. I da trebaš pričati o azilu, ali smireno, ne daj da te isprovociraju.
Ne trebamo mi odustati ni od velikih stvari, ali u skladu s mogućnostima.
Ne daj da te ti komentari obeshrabre, nemoj ih puno napadati jer će onda biti još gori, ako te neko provocira ignoriši ga. I dođi na ovaj forum da se ohrabriš, da vidiš da nisu svi ljudi isti. Pozdrav cvjetak
Na vrh Go down
drift_kraljica
starosjedioci
starosjedioci
drift_kraljica


Broj komentara : 224
Age : 31
Location : Gracanica
Registration date : 2007-11-17

"DIVNE" Gracanlije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "DIVNE" Gracanlije   "DIVNE" Gracanlije EmptyTue Dec 18 2007, 22:25

Ova tema mi je nesto najprikladnij da vam kazem sta se danas desilo...nazalost nema napredka za udruzenje i tak to...vec danas nisam imala 7 cas i cekala s drugaricama ispred skole jednu sto s njom idem kuci...i sad kako sada pocinje druga smjena okupljaju se djaci pred skolom...
A u nas do skole opstina i park...i tu sjedi jedan opasan lik ima pitbula zenkicu a ona jadnica mrsava,meni se sazalilo... Mad a ona mu sluzi za modiranje...a sad on je sa svojom ekipicom,al ljudi su opasni ko ista,ovaj jedan doveo vucjaka(kuzjaka)i snimaju kako se on pokusava "hopnut" na nju da se tako izrazim...i smiju se...a meni zao joj ne smijem otic gore to sve opasno...i onda puste oni njih oni se ganjaju po parku,a puno ucenika...i proslo je neko vrijeme,uzme taj pitbula i krene kuci...kad ono vidi stence malo u parku i pusti svoju na njeg...al sreca ona mu nije nista opasno radila vec ganjala ga on jadnicak cijuce i bjezi on nista gleda,a ja preko puta...pokusala ja da dozovem cuku,ako dozovem doce mi ona...meni zao jbg sto jest jest...i ona potrca prema onom vucjaku ja zacas sturu i po cukicu malog,ovi ucenici gledaju i meni se smiju,a mene strah ak me potjera zenka nagrabusi ja...i ja cukicu on se jadnik trese...ja dole kod zidica...kad prema meni trci ona..a mama mila ja gledam istom dodje momak taj i gleda u mene...de joj ja se prepado kakav je a nosa cakije uz sebe opasan lik ko ista...ja cuku drzim,istom on nju uze i odvede...hej majko mila ja se sva tresla.. Mad pa zao mi njima smjesno sto oni njeg ganjaju...i ja odem i kupim cuki da jede...i ostavila kod jedne mesnice di bude jos 3 ili 4 cuke...mesari njih hrane tu... Mad al ne znate koliko mi bilo krivo kako oni mogu biti toliko retardirani da svoje pse pustaju na druge...a zao mi nje jadnice mrsavaa skroz... Sad
Na vrh Go down
Sponsored content





"DIVNE" Gracanlije Empty
KomentarNaslov komentara: Re: "DIVNE" Gracanlije   "DIVNE" Gracanlije Empty

Na vrh Go down
 
"DIVNE" Gracanlije
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Ubijanje foka kao "sport" u Kanadi
» Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"
» ZIVOTINJSKI ENTITET na www.radiosarajevo.ba
» Divne mace traze topao dom...

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Zanimljivi članci&co-
Idi na: