POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!

Go down 
+7
t_bejbe
Dijanam
Hitman
jaca
Pitdog
sofi
D.
11 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptySun Nov 18 2007, 22:09

ToLive4 je izvukao i kod sebe smjestio 10 stenaca,
kojih da on to nije ucinio
danas ne bi bilo!
On i Nia se brinu o njima ali je nerazumno ocekivati
da mogu sami finansirati vakcinice cukama!
Mi nismo uzeli cuke jer neko vec ima cuku, ne daju mama i tata itd., ali
SVI MOZEMO pomoci da se ovi bebaci zastite od bolesti koje im prijete!
Jako je puno clanova
neka da koliko ko moze jer se to treba sto prije uciniti...
Neka neko vidi samo koliko bi se mogla najjeftinije vakcinacija uraditi!
Mozemo se odreci kafe, cigareta i kojekakvih gluposti na koje trosimo lovu i da taj novac preusmjerimo u ove svrhe,
naizgled to nisu neke pare, ali kad se svi skupimo to je itekakva suma potrebna da se ovo ucini!!!

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! DSC00763


: komentar modifikovan dana: Mon Nov 19 2007, 01:15; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptySun Nov 18 2007, 22:18

Ja sam već rekla ToLive4-u da mi pošalje broj računa na mp..
Ujutro ili kad već dobijem odgovor, uplaćujem svoj skromni doprinos za vakcinie.
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptySun Nov 18 2007, 22:26

sofi koliko je vakcina?
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptySun Nov 18 2007, 22:40

mislim da je nabavna cijena od 5 do 8 km, koliko se sjecam... al davno to bi. treba samo vidjeti sa nekim od veterinara hoce li nam dati kakav popust i tacnu cijenu, pa da to na brzinu skupimo.
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptySun Nov 18 2007, 22:45

Nisam sigurna da li je tako i u Sarajevu, ali pinčica koju sam jučer udomila, u Tuzli je dobila polivalentnu vakcinu koja je koštala 25 km. To je prva od tri koje vetertinari štencima ovdje u Tz daju, a koje se odnose na štenječnjak i druge bolesti. Nisam ni u šta sigurna, jer veterinari ovdje obično počnu da se razmeću latinskim nazivima, odnosno, izbjegavaju dati normalno objašnjenje. Pošto su mi, kada sam pinčicu dovela prvi putm, izašli u susret, nisam se mogla svađati zbog toga. Onda slijedi vakcina protiv bjesnila, pa revakcina bjesnila za 6 mjeseci.
Najbolje da se vi fino raspitate.... ili -
Dajte mi br. nekog normalnog veterinara u Sa i ja ću ujutro nazvati i raspitati se detaljno...
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptySun Nov 18 2007, 22:47

25 km i jeste standardna cijena za polivalentnu...
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptySun Nov 18 2007, 23:02

Mozemo otici, evo ja mogu s autom, u istocno sarajevo kupiti vakcine jer kako sam skontala tamo su jeftinije
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptySun Nov 18 2007, 23:04

hm... je li ima kakav broj racuna na koji bi se pare mogle poslati? da ubacim u clanak...
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptySun Nov 18 2007, 23:05

Pitdog (citat):
hm... je li ima kakav broj racuna na koji bi se pare mogle poslati? da ubacim u clanak...

dobra ideja Very Happy
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: novci za kucice   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptyMon Nov 19 2007, 00:08

sacekajte Velju do ujutro, znam da je nabavna pravo niska. Osim toga na toliku kolicinu vrijedi pokusati dobiti neki popust.
I DAJTE DA POKUSAMO SKUPLJATI CLANARINE... Da odredimo neki iznos od 3-5 KM i da to bar djelom bude crni fond za ovakve situacije. Zvanicna clanarina je 5KM, ali Veljo nije bas ozbiljan u sakupljnju ali je stvarno kratak. Svaki spaseni pas kosta, srecom ne naplacuju svi punu cijenu, ali ja sam vec platila za ovu cuku ono sto sam znala da smo duzni kod veterinara, i kupila lijekove, ali to je kap u moru.
ili mozda da razmislimo o alternativnim nacinima prikupljanja novca, moze i kroz uplate direktno veterinarima.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptyMon Nov 19 2007, 00:13

slazem se sa dijanom... trebalo bi imati neki fond za ove situacije.
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptyMon Nov 19 2007, 01:03

cim skontate koliko para treba, javite pa da sakupimo. i ja sam ZA!
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptyMon Nov 19 2007, 11:55

Velja da novac šaljemo na ove račune (donatorski) s SOS portala?
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptyMon Nov 19 2007, 12:02

t_bejbe (citat):
cim skontate koliko para treba, javite pa da sakupimo. i ja sam ZA!
skontano.
sada sam zvao krajina lijek i posto je kod njih SOS vec zaveden kao regularan kupac (nemoze svak to nabavljati) ocekuju da dodjemo sa narudzbenicom. cijena jedne nobivac vakcine je 6,70 KM.
ako se plati gotovonom isporuka je odmah, a ako ide preko racuna, po prispjecu novca na njihov racun.
velja pas
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptyMon Nov 19 2007, 12:04

sofi (citat):
Velja da novac šaljemo na ove račune (donatorski) s SOS portala?
da, na transakcioni racun.
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptyMon Nov 19 2007, 12:10

Eto onda rjesenja. Skupimo pare do srijede ujutru. Velja nam organizuje narudzbenicu i odmah isti dan kupimo barem 10 ili 15 vakcina.
@Nia je vec razgovarala sa Amarom i on ce ih vakcinisati, a mogu i ja da ih vakcinisem. Ne bi mi bilo prvi put.
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptyMon Nov 19 2007, 14:48

Poslalaaaaaaaaaaaaa...
Hajmo ljudi požuriti s tim, da što prije dobiju vakcine.
Strah me za onog malog crnog, iako je izgleda danas jeo...
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptyWed Nov 21 2007, 19:43

Dali ste narucili vakcine za mrvice??? Cool
Na vrh Go down
Nia
aktivisti
aktivisti
Nia


Broj komentara : 45
Age : 42
Location : SA
Registration date : 2007-11-17

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptyWed Nov 21 2007, 20:00

Vakcinisani su danas sve super
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptyWed Nov 21 2007, 20:02

plese sve super
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptyWed Nov 21 2007, 20:29

E sad bismo ih mogli staviti i u oglase.
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptyThu Nov 22 2007, 01:25

joj super..

prekosutra kupujem ja oglase i saljem oglas, bit ce savrseno napisan, cak cu spomenuti da su cisceni i akcinisani sve super

ja cu za oglase srediti, a sutra postavljam (sve ce se odvijati u cetvrtak i u petak) oglas na internetu, na market.ba Wink
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptyThu Nov 22 2007, 01:57

srijedom do 18:00 mozete postirati oglas na superoglasi.ba
sjecam se jer sam to radila danima. Osim toga imate i Oglasnik od A do Z, moze se poslati SMSom
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Gost
Gost




SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptyThu Nov 22 2007, 02:00

Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! EmptyThu Nov 22 2007, 18:09

postavila sam oglas na market.ba, a sutra cu kupiti oglase pa poslati sve super
Na vrh Go down
Sponsored content





SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!   SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!! Empty

Na vrh Go down
 
SKUPLJANJE NOVCA ZA STENCE IZ SINTERAJA!!!!
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Malci iz sinteraja
» Garo iz sinteraja OPET TRAZI DOM!!!
» Spaseni stenci iz sinteraja OTPUTOVALI ZA NJEMACKU!
» korisne info ako budete trebali izvlaciti psa iz sinteraja
» HITNO POTREBAN PRIVREMENI SMJESTAJ ZA GARU IZ SINTERAJA!!!!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Obavijesti!!!-
Idi na: