POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Ako netko zna

Go down 
3 posters
AutorPoruka
Aida_maca
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Aida_maca


Broj komentara : 3
Age : 41
Location : sarajevo
Registration date : 2007-11-01

Ako netko zna Empty
KomentarNaslov komentara: Ako netko zna   Ako netko zna EmptyFri Nov 16 2007, 20:56

Imam macu staru 3 mjeseca medjutim sada sredinom decembra putujem u italiju gde cu ostati 3 mjeseca i duze a zelim da povedem i macu pa me zanima da li joj je potreban pasos i gde to mogu izvaditi ili samo pedigre knjizica da je vakcinisana,hvala
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Ako netko zna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ako netko zna   Ako netko zna EmptyFri Nov 16 2007, 21:01

Prvo je odvedi veterinaru i on ce ti reci kako i sta. Ja sam svog psa zeljela voditi u Kanadu i trebala mi je viza neka za njega.. Konsultuj se sa veterinarom oko vakcina i pasosa. Smile
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Ako netko zna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ako netko zna   Ako netko zna EmptySat Nov 17 2007, 02:56

Trebas je cipirati + pasos sa svim vakcinama.U Ze cipiranje radi veterinar Muhamed Gladan. Ja cu iduce sedmice voditi svoje mace na vakcinu pa cu se raspitati koliko kosta (mislim da je 15 KM)
Na vrh Go down
Sponsored content





Ako netko zna Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Ako netko zna   Ako netko zna Empty

Na vrh Go down
 
Ako netko zna
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: