POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 HITNO!!!!!!!

Go down 
+7
Sweety20
jaca
ToLive4
Hitman
velja
melsas
D.
11 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 19:11

Joj ewo kontam sve koga da zovem, gdje da im nadjem smjestaj!! Joj sad bi opsovala da mogu.. al nije lijepo.. 'bem mu stan.. da je kuca pa lakse je i kad imas dvoriste i sve.. a ovako svaki put bi plakala ko kisna godina Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 19:31

Jeste li culi za neko mjesto u Vlakovu gdje imaju psi. Zena mi je jedna rekla da je tamo odvela nekoliko njih. Navodno ima neki ogradjeni prostor, neki su psi u kucicama, a neki setaju.
A da se uputimo tamo?
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 19:32

da li iko ima dvoriste ili nesto sl. gdje bi ih mogli ostaviti barem malo..pa dok nesto ne smislimo,
udomljavanja subotom bi mogla pomoci da se nekome nadje dom...pa da nam je do tada da ih negdje smjestimo
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 19:37

ja sam pitala sve sto znam i neznam. tako sam razocarana i tuzna Sad
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 19:58

Ljudi
Vidite ovako, ako odgovara smjestaj u boxu ( supa ) vani, dajte da ih privremeno smjestimo sve kod mene ???? Bar dok se ne nadje neko da brine o njima ( do udomljavanja ). Djevojka i ja trenutno ne radimo, tako da mozemo da brinemo o njima, ali ne predugo. Jer fakat, sad imamo 3 ( jedan usvojen ljetos i jos 2 usvojena danas )
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 20:00

Super, ako moze ja cu ih izvuci iz sinteraja sutra. Mozda imam vlasnika za jednog a drugima cemo naknadno traziti dom.
Hvala ti puno
moj broj je 061/522/046 ako hoces da se cujemo
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 20:14

Brojeve imas u PP-u, a i kod cika Velje

Eto, pa ako ih uspijes izvuci sve javi da ih smjestimo kod nas, a ako bude problema, zovi pa cemo i mi s tobom.
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 20:30

joj, super, a jedno pitanje, mislim ako vas nije stid...

ako si ti spremna da ih par prihvatis, na neko vrijeme. ima li neko od vas ona bh telecom imenik? u njemu imaju svi brojevi iz grada sarajeva, pa bi mogli zvati:
dobar dan, ja sam iz udruzenja za zastitu zivotinja sarajevo blablabla, i da pitamo sve redom ljude da li zele da usvoje psa, ako to ne stoji, ja sutra kupujem oglase, ima mnogo oglasa gdje ljudi traze psa, a i sama cu sada postaviti na market.ba, valjda ce se neko javiti...

ToLive4, da li mozes stvarno da ih par primis?
ja se evo raspitujem vec veceras da im svima nadjem dom, barem svima koje ti mozes prihvatiti, jer ako imas vec tri+sedam nasih, to bi ti bilo deset pasa na brizi, a vec ne bi toliko mogla podnijeti...

na svoje blogove stavite da hitno treba da se udomi sedam psica i sve moguce nacine..


da je jucer ili sada svaki forumas nazvao par telefonskih poziva, vec bi svi, ama bas svi psi bili udomljeni, jer je bas ovih pasa trenutno puno, ali forumasa ima jos vise.... samo da se malo potrudite, svi bi zavrsili kao ono dvoje malih ili kao ovaj sto ide u buca potok...

nazalost ima nekih problema, pa ne mogu sutra sa tobom, jaco....
a onda u nedjelju idem u azil i tako, nisu isprike, vec samo da znas, cisto informativno..

mozes me nazvat kad mali ode? i kad mali, ostali odu. trenutno je ovo od tolive jedino rjesenje, a onda sam se ja sad digla da ih poudomljavam.. rado bih posla al ne mogu..

moji nastavnici izgleda ne zeli niko nijednog...
Na vrh Go down
ToLive4
starosjedioci
starosjedioci



Broj komentara : 155
Registration date : 2007-11-16

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 20:45

Mogu stvarno da ih primim, ali ne na neki duzi period. Pod kracim periodom, mislim na nekih do 3 mjeseca.
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 20:54

jao, pa super, mislila sam da je kraci period sedmicu, dvije, ako se dobro nadignemo, za manje od sedmice ce svi biti udomljeni Very Happy

super sto sve mozes uzeti, evo kazem, napisala sam mail nekoj tamo na market.ba koja zeli psa, da link nas, pa ce se valjda javiti...

je li dobra ova ideja sa veeelikim imenikom od bog zna koliko telefonskih brojeva...
a ja cu napisati nadam se oglas u oglasima ovim obicnim, jer nije previse hitno..

(inace, tri mjeseca je jako dovoljno, i te tvoje sadasnje cemo negdje udomiti)

samo mi je tako zao sto ne mogu pomoci..

donosit cu malim novine, ali ne pravo, jer ne znam gdje si, vec cu te za njih donositi u azil, donijet cu im i vitamine, treba ih malo pogurati u pravom smjeru.
za sve sto ti treba ako te ne slusaju, pisi meni, reci cu ti i iskopati kako ces rjesiti problem..
to je, nazalost ono malo sto mogu da ucinim..

imas mp...
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 20:56

ToLive4 (citat):
Ljudi
Vidite ovako, ako odgovara smjestaj u boxu ( supa ) vani, dajte da ih privremeno smjestimo sve kod mene ???? Bar dok se ne nadje neko da brine o njima ( do udomljavanja ). Djevojka i ja trenutno ne radimo, tako da mozemo da brinemo o njima, ali ne predugo. Jer fakat, sad imamo 3 ( jedan usvojen ljetos i jos 2 usvojena danas )
ima jos kandidata za udomljavanje. ostatak preuzima SOS. velja pas
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 21:01

kako mislite ostatak?
oni koji se ne udome odmah, je li?
borim se sa telefonom cijeli ubogi dan, ali jos nijedan kandidat, samo je bila ona gospoja jutros, i to je bas super, slucajnost da je bila tu kada je kemo zvao prijateljicu.

onda cijeli dan cinicin, cinci..

ali niko nista ozbiljno, recite mi, da li stoji za veliki imenik???
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 21:09

Super ljud. Hvala svima Smile
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 21:15

Pitdog je postavio clanak o njima na www.radiosarajevo.ba
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 21:15

melsas (citat):
kako mislite ostatak?
oni koji se ne udome odmah, je li?
borim se sa telefonom cijeli ubogi dan, ali jos nijedan kandidat, samo je bila ona gospoja jutros, i to je bas super, slucajnost da je bila tu kada je kemo zvao prijateljicu.

onda cijeli dan cinicin, cinci..

ali niko nista ozbiljno, recite mi, da li stoji za veliki imenik???
svi ce biti preuzeti iz kafilerije a ti i dalje vrti telefone i pripremaj se za reksa
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 21:27

haha...
hocu...
Na vrh Go down
Sweety20
novi kolačić :)
novi kolačić :)
Sweety20


Broj komentara : 9
Registration date : 2007-11-16

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 22:16

samo da kazem da sam sretna sto ste eto uspjeli pronaci rjesenje za malene psice prije tog tragicnog trenutka koji im je prijetio...
ja sam se isto bila potrudila postavivsi blog na dernek.ba o ovome ali nazalost jako sam se razocarala u broj onih koji su uopce pogledali blog..nazalost danas u oko upadaju sam oteme i naslovi o svemu samo ne o ovako nekim apelima za pomoc...bas steta ja sam bila optimist vjerujuci da cu vam sta pripomoci al jako sam se razocarala:( a vidim vi ste predivni i pronasli ste rjesenje sto me je jak ousrecilo zbo maleckih Smile
pozz veliki svima vama od mene Wink
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyFri Nov 16 2007, 23:38

Sweety ne brini. Ljudi su jednostavno takvi. A tebi hvala i neka te s nama cvjetak
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptySat Nov 17 2007, 02:33

ja na zalost ne mogu uzeti ni jednog jer mi je nenadani gost s cwile zauzeo sobu
Smile
nego, odmah vodite pse na vakcinaciju protiv stenecaka, bez odlaganja jer one u sinteraju nije ni najmanje briga da li bolesti ima ili ne. Sutra ujutro ako niste vec danas. Bolje sprijeciti nego lijeciti...
S ciljem da vas vise prestrasim, sjetite se ona 3 koja su ljetos izvucena, jedva su prebolovala 2 a jedan nije imao srece (nadam se da je moj pokusaj uspio Smile).

laku noc,
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
amilaa
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 41
Registration date : 2007-12-03

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: HITNO!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyMon Dec 03 2007, 16:35

ja bih udomila jednog i ako imate slike
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 EmptyMon Dec 03 2007, 21:05

imaju slike na malci iz sinteraja, u udomljenim zivotinjama, ali da znas, oni su ti svi mali mijesani smrdexi Laughing

nema veze, ja mislim da su prelijepi, a ljepsi su uzivo, znam to...
Na vrh Go down
Sponsored content





HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: HITNO!!!!!!!   HITNO!!!!!!! - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
HITNO!!!!!!!
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» HITNO
» Beli...
» HITNO!!!!!
» HITNO TRAZIMO BAR PRIVREMENI DOM ZA PSA

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: