POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 3 mačeta traže dom!

Go down 
+3
geiko
macak
D.
7 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

3 mačeta traže dom! Empty
KomentarNaslov komentara: 3 mačeta traže dom!   3 mačeta traže dom! EmptyMon Nov 05 2007, 18:59

Macama hitno potrebno udomljavanje!
kontakt telefon 061/529-521
ili na
e-mail alma_kubat@yahoo.com

3 mačeta traže dom! Cuna1

3 mačeta traže dom! Milica1

3 mačeta traže dom! Zuca1
Na vrh Go down
macak
aktivisti
aktivisti
macak


Broj komentara : 14
Registration date : 2007-11-05

3 mačeta traže dom! Empty
KomentarNaslov komentara: mace   3 mačeta traže dom! EmptyMon Nov 05 2007, 20:39

Ako je ovaj prvi macic crn i muzijak ja bih ga usvojila,nalazim se u Zenici..Smile cheers
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

3 mačeta traže dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3 mačeta traže dom!   3 mačeta traže dom! EmptyMon Nov 05 2007, 20:47

Ajde se molim te javi na mail djevojci ili na mobitel..jer je ovo sve podataka koje je poslala tako da uistinu ne znam da li je muzjak ili zenka...
bas super ako se usvoji Very Happy
Na vrh Go down
geiko
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 15
Registration date : 2007-09-23

3 mačeta traže dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3 mačeta traže dom!   3 mačeta traže dom! EmptyMon Nov 05 2007, 22:42

Sada smo brat i ja uzeli malu crnku, da vidimo hoce li se slagati sa Tackicom Very Happy ako bude sve uredu, saljemo fotografije.
Na vrh Go down
Gost
Gost




3 mačeta traže dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3 mačeta traže dom!   3 mačeta traže dom! EmptyMon Nov 05 2007, 23:49

cestitam!!
Na vrh Go down
geiko
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 15
Registration date : 2007-09-23

3 mačeta traže dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3 mačeta traže dom!   3 mačeta traže dom! EmptyTue Nov 06 2007, 00:57

Imate li savjeta kako da se bolje slazu? Znam da je rano sada predvidjati sta ce biti, ali nisam nikad imala dvije mace, pa ne bi htjela da nesto pogrijesim. Tackica se vjerovatno osjeca ugrozeno (iako je tek mjesec dana kod mene), na pocetku nije smijela prici malenoj, ali sada je pomalo i napada confused

Dodatak postu: OK, nasla sam masu dobrih (cini mi se) uputstava, kako da upoznam macice. Uglavnom STRPLJENJE i ne previse naglo. Pise da bi mogla redovno izmijenjivati peskirice u kojima spavaju, a da bi nekoliko dana trebali biti u odvojenim sobama.
Zazelite nam srecu cestitamo
Na vrh Go down
blackladyy
aktivisti
aktivisti
blackladyy


Broj komentara : 27
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-13

3 mačeta traže dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3 mačeta traže dom!   3 mačeta traže dom! EmptyMon Dec 17 2007, 11:04

gdje se nalaze ove mace?
Na vrh Go down
melsas
starosjedioci
starosjedioci
melsas


Broj komentara : 368
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-11-07

3 mačeta traže dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3 mačeta traže dom!   3 mačeta traže dom! EmptyMon Dec 17 2007, 18:28

jel smijem staviti slike na blog?
Na vrh Go down
sofi
starosjedioci
starosjedioci
sofi


Broj komentara : 242
Age : 40
Location : Tuzla
Registration date : 2007-11-06

3 mačeta traže dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3 mačeta traže dom!   3 mačeta traže dom! EmptyMon Dec 17 2007, 20:18

Melsas, nemoj to više pitati na forumu.
Vjerujem da u 99% slučajeva možeš sve staviti na svoj blog, ali prije toga samo nazovi Velju na mobitel i potvrdi. Problem riješen.
Na vrh Go down
Gost
Gost




3 mačeta traže dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3 mačeta traže dom!   3 mačeta traže dom! EmptyTue Dec 18 2007, 01:27

taman Silverish moze izabrati neku mackicu....
Na vrh Go down
geiko
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 15
Registration date : 2007-09-23

3 mačeta traže dom! Empty
KomentarNaslov komentara: fotke   3 mačeta traže dom! EmptyMon Mar 10 2008, 23:32

Zdravo svima,

Ja sam jos davno udomila Cheenu (to je ime prelijepe crnke, dusa moja) i ako se sjecate Tackice Very Happy

Znate li sta se desilo sa ostalim macicima? Ovdje na forumu nisam nista pronasla.

Imam divnih fotografija, pa ako bi htjeli, ja mogu poslati te fotografije, da se stave u UDOMLJENE ZIVOTINJE.

Ja samo ne znam kako postaviti fotografije, mogu li ih poslati nekom od moderatora?
Na vrh Go down
kika
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 7
Registration date : 2008-03-13

3 mačeta traže dom! Empty
KomentarNaslov komentara: 3 maceta traze dom   3 mačeta traže dom! EmptyThu Mar 13 2008, 11:43

Sva tri maceta i njihova mama su bili kod mene. Sivu macu i mamu sam ostavila sebi a crna maca i zuti macak su sretno udomljeni..Voljela bih vidjeti slike male Cheene..
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

3 mačeta traže dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3 mačeta traže dom!   3 mačeta traže dom! EmptyTue Mar 18 2008, 11:58

3 mačeta traže dom! IMG_0183

3 mačeta traže dom! IMG_0180

3 mačeta traže dom! IMG_0173
Na vrh Go down
Sponsored content





3 mačeta traže dom! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: 3 mačeta traže dom!   3 mačeta traže dom! Empty

Na vrh Go down
 
3 mačeta traže dom!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: