POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Zizi!!!!!!!!!!!!!

Go down 
+3
Hitman
velja
D.
7 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptySat Oct 27 2007, 16:47

Gospodja Ziba Cerić (tel.: 207 451) nas je obavijestila da u ulici Magribija kisne povrijedjena kuca.
Nije, kao većina sarajlija kazala: dodjite i nosite ovo odavde, da ne gledam, već je ponudila da zajedno sa svojom prijateljicom Zibom (Zibe su nešto posebno,čini mi se) asistiraju oko spašavanja Zizi, kako smo kuci dali ime.
Na naš poziv odmah je došao Haris Ćustović i na sreću sviju nas konstatirao da nije teže povrijedjena. Ima gnojnu ranu na šapici, za što je dobila potrebnu terapiju.
Gospodja Ziba je već bila ubijedila čuvare na magrosovom parkiralištu da je privremeno prime u kućicu psa koji je uginuo, no kada smo joj počeli pripremati ležaj..........................gospodje ZIBE su donijele odluku da je tu neće ostaviti već odvesti u svoj haustor. Šta će sa komšijama, to ćemo tek vidjeti?
Zizi je inače stara oko 2 godine, po dojkama se vidi da je imala mlade. Vjerovatno su joj mlade oduzeli pa je krenula u potragu za njima.
Izuzetno je mila, ide uz nogu na povodcu, ali se plaši automobila.
Ovu kucu moramo HITNO udomiti.
Velja Pas


Zizi!!!!!!!!!!!!! ZiziMagribija27okt20075
Zizi!!!!!!!!!!!!! ZiziMagribija27okt20074
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptySun Oct 28 2007, 18:37

D. (citat):
Gospodja Ziba Cerić (tel.: 207 451) nas je obavijestila da u ulici Magribija kisne povrijedjena kuca.
Nije, kao većina sarajlija kazala: dodjite i nosite ovo odavde, da ne gledam, već je ponudila da zajedno sa svojom prijateljicom Zibom (Zibe su nešto posebno,čini mi se) asistiraju oko spašavanja Zizi, kako smo kuci dali ime.
Na naš poziv odmah je došao Haris Ćustović i na sreću sviju nas konstatirao da nije teže povrijedjena. Ima gnojnu ranu na šapici, za što je dobila potrebnu terapiju.
Gospodja Ziba je već bila ubijedila čuvare na magrosovom parkiralištu da je privremeno prime u kućicu psa koji je uginuo, no kada smo joj počeli pripremati ležaj..........................gospodje ZIBE su donijele odluku da je tu neće ostaviti već odvesti u svoj haustor. Šta će sa komšijama, to ćemo tek vidjeti?
Zizi je inače stara oko 2 godine, po dojkama se vidi da je imala mlade. Vjerovatno su joj mlade oduzeli pa je krenula u potragu za njima.
Izuzetno je mila, ide uz nogu na povodcu, ali se plaši automobila.
Ovu kucu moramo HITNO udomiti.
Velja Pas


Zizi!!!!!!!!!!!!! ZiziMagribija27okt20075
Zizi!!!!!!!!!!!!! ZiziMagribija27okt20074
ima li neko zainteresiran da ZIZI pruzi privremeno dom?
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptySun Oct 28 2007, 18:39

Ja dna ZIZI nadam se da ce joj se pružiti barem privremeni dom ista je moja Kleica Sad
Na vrh Go down
aida
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 20
Age : 33
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptySun Oct 28 2007, 20:03

kiseljak (citat):
Ja dna ZIZI nadam se da ce joj se pružiti barem privremeni dom ista je moja Kleica Sad

i ja se isto nadam.drago mi je da ima jos dobrih osoba kao sto su gospodje zibe.
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: ZIZI   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyMon Oct 29 2007, 13:11

D. (citat):
Gospodja Ziba Cerić (tel.: 207 451) nas je obavijestila da u ulici Magribija kisne povrijedjena kuca.
Nije, kao većina sarajlija kazala: dodjite i nosite ovo odavde, da ne gledam, već je ponudila da zajedno sa svojom prijateljicom Zibom (Zibe su nešto posebno,čini mi se) asistiraju oko spašavanja Zizi, kako smo kuci dali ime.
Na naš poziv odmah je došao Haris Ćustović i na sreću sviju nas konstatirao da nije teže povrijedjena. Ima gnojnu ranu na šapici, za što je dobila potrebnu terapiju.
Gospodja Ziba je već bila ubijedila čuvare na magrosovom parkiralištu da je privremeno prime u kućicu psa koji je uginuo, no kada smo joj počeli pripremati ležaj..........................gospodje ZIBE su donijele odluku da je tu neće ostaviti već odvesti u svoj haustor. Šta će sa komšijama, to ćemo tek vidjeti?
Zizi je inače stara oko 2 godine, po dojkama se vidi da je imala mlade. Vjerovatno su joj mlade oduzeli pa je krenula u potragu za njima.
Izuzetno je mila, ide uz nogu na povodcu, ali se plaši automobila.
Ovu kucu moramo HITNO udomiti.
Velja Pas


Zizi!!!!!!!!!!!!! ZiziMagribija27okt20075
Zizi!!!!!!!!!!!!! ZiziMagribija27okt20074
Nemamo od kuknjave nista. skoro 100 ljudi je na forumu. trazimo joj makar privremeni smjestaj. nece joj niko pruziti dom ukoliko se svi na razlicite nacine ne angaziramo.
nema dovoljno ljudi i zena kao sto su gospodje Zibe. da ih ima, ne bi imali ove probleme.
na ovom forumu je samo dio onih informacija koje SOS dobija,pa ih nemozemo rijesiti.

ZIZI treba danas smjestaj. URGENT. ona je predivna kuca i savrseno vaspitana. gospodja Ziba je nemoze vise drzati u svom haustoru.
koliko vidim na ovom forumu se uglavnom zalijecu na "rasne" zivotinje?!?!?!?!
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyTue Oct 30 2007, 12:12

velja (citat):
D. (citat):
Gospodja Ziba Cerić (tel.: 207 451) nas je obavijestila da u ulici Magribija kisne povrijedjena kuca.
Nije, kao većina sarajlija kazala: dodjite i nosite ovo odavde, da ne gledam, već je ponudila da zajedno sa svojom prijateljicom Zibom (Zibe su nešto posebno,čini mi se) asistiraju oko spašavanja Zizi, kako smo kuci dali ime.
Na naš poziv odmah je došao Haris Ćustović i na sreću sviju nas konstatirao da nije teže povrijedjena. Ima gnojnu ranu na šapici, za što je dobila potrebnu terapiju.
Gospodja Ziba je već bila ubijedila čuvare na magrosovom parkiralištu da je privremeno prime u kućicu psa koji je uginuo, no kada smo joj počeli pripremati ležaj..........................gospodje ZIBE su donijele odluku da je tu neće ostaviti već odvesti u svoj haustor. Šta će sa komšijama, to ćemo tek vidjeti?
Zizi je inače stara oko 2 godine, po dojkama se vidi da je imala mlade. Vjerovatno su joj mlade oduzeli pa je krenula u potragu za njima.
Izuzetno je mila, ide uz nogu na povodcu, ali se plaši automobila.
Ovu kucu moramo HITNO udomiti.
Velja Pas


Zizi!!!!!!!!!!!!! ZiziMagribija27okt20075
Zizi!!!!!!!!!!!!! ZiziMagribija27okt20074
Nemamo od kuknjave nista. skoro 100 ljudi je na forumu. trazimo joj makar privremeni smjestaj. nece joj niko pruziti dom ukoliko se svi na razlicite nacine ne angaziramo.
nema dovoljno ljudi i zena kao sto su gospodje Zibe. da ih ima, ne bi imali ove probleme.
na ovom forumu je samo dio onih informacija koje SOS dobija,pa ih nemozemo rijesiti.

ZIZI treba danas smjestaj. URGENT. ona je predivna kuca i savrseno vaspitana. gospodja Ziba je nemoze vise drzati u svom haustoru.
koliko vidim na ovom forumu se uglavnom zalijecu na "rasne" zivotinje?!?!?!?!
URGENT
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyTue Oct 30 2007, 14:08

Meni je Zizi tako lijepa i mila.
Kako mi je zao sto joj ne mogu pomoci
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyTue Oct 30 2007, 21:16

jaca (citat):
Meni je Zizi tako lijepa i mila.
Kako mi je zao sto joj ne mogu pomoci
Zizi smjestena privremeno u improviziranom azilu, u sobi, do sutra. Zlato od kuce.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyWed Oct 31 2007, 01:13

velja (citat):

koliko vidim na ovom forumu se uglavnom zalijecu na "rasne" zivotinje?!?!?!?!

Dobro vidite!
Malo je onih koji hoce udomiti psa koji nije rasan, opcenito na nasim prostorima, ne samo na forumu
Valjda nisu fancy ako pas nije rasan Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyWed Oct 31 2007, 17:27

A sta nakon sutra, nece valjda zavrsiti na ulici
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyWed Oct 31 2007, 17:40

jaca (citat):
A sta nakon sutra, nece valjda zavrsiti na ulici

najvjerojatnije
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyWed Oct 31 2007, 19:01

???kad ide transport??zar se ne mogu u azilu sastaviti nekako svi stenci i nju nekako smjestit..?
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyWed Oct 31 2007, 19:03

dacu ja za hranu i da se vakcinise ako je to frka samo nek ne ide na ulicu...
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyWed Oct 31 2007, 19:17

D. (citat):
???kad ide transport??zar se ne mogu u azilu sastaviti nekako svi stenci i nju nekako smjestit..?
ne moze,sinoc smo je probali staviti na mjesto vucke koja je udomljena i nije bila prihvacena od kuce koja tamo boravi. mada je Zizi bila izuzetno mirna.
ne mozemo se osloniti samo na kemino dvoriste. moramo traziti i druga mjesta. i nije samo Zizi u opasnosti. ispod jednog balkona na dobrinji je kujica sa 9 mladih. i jos je bilo danas nekoliko poziva i jedna povrijedjena kuca, koju su obecali odvesti veterinaru.
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyWed Oct 31 2007, 19:19

ali ako je Zizi vec uzeta sa ulice mislim da se nebi trebala vracati ponovo na ulicu Sad
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyWed Oct 31 2007, 19:21

D. (citat):
dacu ja za hranu i da se vakcinise ako je to frka samo nek ne ide na ulicu...
problem je prostor.
trazio sam da se prikuplja ograda i materijal za pravljenje kucica. niko se od forumasa nije javio.
radim na tome da sve sam nabavim.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyWed Oct 31 2007, 19:24

velja (citat):
D. (citat):
dacu ja za hranu i da se vakcinise ako je to frka samo nek ne ide na ulicu...
problem je prostor.
trazio sam da se prikuplja ograda i materijal za pravljenje kucica. niko se od forumasa nije javio.
radim na tome da sve sam nabavim.

Pa koji tacno materijal treba.. Ima u Penny-ju jeftino. Pa cemo se skupiti i sve dog. i mozemo kupiti zajedno, ako ne mozemo vec pojedinacno.
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyWed Oct 31 2007, 19:54

kiseljak (citat):
ali ako je Zizi vec uzeta sa ulice mislim da se nebi trebala vracati ponovo na ulicu Sad
bila je bolesna i izlijecena je.
normalno, da je ne bi trebalo vracati na cestu, ali ta konstatacija nije dovoljna za njeno zbrinjavanje.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 12:50

Slazem se s kiseljakom, ne bi trebala zavrsiti na ulici.
Takodjer, molim Velju da mi na pm kaze na kojoj adresi na Dobrinji su kuja i kucici
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 12:55

Ljudi ako ima neko da je uzme cisto da bude kod njega, ja cu kupiti ihranu i vakcinisat Zizi!!!samo da nije na ulici!!!!
eto ako neko se slucajno nadje neka mi se javi ili ovako ili na pp
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 12:58

Nije problem kupiti hranu i platiti vakcinu. Problem je u tome sto su ovdje ljudi koji su uglavnom vec udomili neke zivotinje i vise nemaju mogucnosti.
Evo, ja naprimjer u stanu imam velikog psa i tri macke. Svi su uzeti sa ulice.
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 13:00

Zasto je se onda ne bi pokusalo vratiti na parkiraliste magrosa, gdje su je prvobitno bili primili?
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyThu Nov 01 2007, 13:59

jaca (citat):
Zasto je se onda ne bi pokusalo vratiti na parkiraliste magrosa, gdje su je prvobitno bili primili?
nije ugodnobitina lancu, ai tamojebio dogovor samona par dana. trenutno je u skiperu za transport u supi za ugalj
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyFri Dec 21 2007, 16:34

Zizi je također otputovala... Smile

Zizi!!!!!!!!!!!!! Zizi
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! EmptyFri Dec 21 2007, 16:51

je li to Zizi ima ljudsku mamu? Negdje u Njemackoj???
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Sponsored content





Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Zizi!!!!!!!!!!!!!   Zizi!!!!!!!!!!!!! Empty

Na vrh Go down
 
Zizi!!!!!!!!!!!!!
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: