POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Maltretiranje starice koja pomaže..

Go down 
5 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Maltretiranje starice koja pomaže.. Empty
KomentarNaslov komentara: Maltretiranje starice koja pomaže..   Maltretiranje starice koja pomaže.. EmptyWed Oct 24 2007, 11:52

U ulici Sulejmana Filipovića 10 na Dobrinji
stanari zgrade na čelu sa policajkom Jelenom
maltretiraju staricu
koja po ovom nevremenu hrani nekoliko maca
pokusavajući im sačuvati život.
Ti isti stanari nisu svjesni
da će po istrebljenju maca za društvo dobiti pacove.
velja pas
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Maltretiranje starice koja pomaže.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maltretiranje starice koja pomaže..   Maltretiranje starice koja pomaže.. EmptyWed Oct 24 2007, 13:41

Ja jednostavno ne mogu razumijeti te ljude. Mislim, eto ne moras voliti zivotinje ni pomagati im. Ali, zasto nekome smeta ako drugi to rade.
Ne razumijem Rolling Eyes
Na vrh Go down
Gost
Gost




Maltretiranje starice koja pomaže.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maltretiranje starice koja pomaže..   Maltretiranje starice koja pomaže.. EmptyWed Oct 24 2007, 14:42

treba lijepo otici i iz prikrajka snimati kako je maltretiraju, jer to je krsenje zakona, nema niko pravo izivljavati se na nekome. a pogotovo ne na nekome ko radi dobro djelo.
a najgori su mi ovi sto im je posao da sprovode zakon, kad uzmu zakon u svoje ruke....
To me podsjeca na Zimbardov eksperiment, samo sto su se ljudi stvarno poceli tako ponasati...
Elem, da ne duzim, mozda bi bilo dobro porazgovarati sa tom bakom, lijepo prikupiti dokaze pa svijetu pokazati ko nam je to policajac.
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 52
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

Maltretiranje starice koja pomaže.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maltretiranje starice koja pomaže..   Maltretiranje starice koja pomaže.. EmptyWed Oct 24 2007, 14:52

U svakoj policijskoj upravi postoji kutija za zalbe gradjana na rad policije. Ta gospodja bi trebala ( a bilo bi pozeljno da se jos netko zali) uloziti pismenu zalbu protiv te policajke. Sve prituzbe gradjana procesuira Unutrasnja kontrola i vjerujte mi -nece toj policajki biti jednostavno kad njen slucaj dodje u ruke unutrasnje kontrole. Na zalost vecina gradjana ne zna za to, pa se i ne zali...
Na vrh Go down
San
aktivisti
aktivisti
San


Broj komentara : 28
Location : NT
Registration date : 2007-08-05

Maltretiranje starice koja pomaže.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maltretiranje starice koja pomaže..   Maltretiranje starice koja pomaže.. EmptyWed Oct 24 2007, 22:03

Ja isto imam slican problem, mada u dosta blazem obliku. Prije nekoliko mjeseci, ispred kancelarije mi se pojavio jedan mrsavi sivi macak. Ja sam se odmah dala u akciju da ga malo ugojim, i bas mi je dobro doslo da iskoristim svu onu hranu od kuce koju moja maca nije htjela (gospodicna je uzasno izbirljiva maca ). Sve bi to bilo u redu da on to nije razglasio po citavom gradu, tako da me ujutru ceka 4-5 macaka. Poceli su vec komentari od kolega, sef jos nije nista rekao, ali mi vec treci put neko sklanja ili baca posudu za hranu koju sam postavila. Problem je sto je to na poslu, tako da bas ne mogu tu puno da ucinim. Mislim da bi i tolerirali jednu macku, ali kako cu ja sad, ne mogu ostale tjerati, a ovog jednog hraniti, a kako je krenulo, samo cekam kad ce me sef pozvati...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Maltretiranje starice koja pomaže.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maltretiranje starice koja pomaže..   Maltretiranje starice koja pomaže.. EmptyThu Oct 25 2007, 00:16

hvala lejla srce si srculence
vidis bona da mi pojma nemamo da mozemo to uraditi.
Treba tu baku pod ruku i neka se zali, a ako nece ona, anonimno prijaviti tu policajku.
Najbolje bi bilo snimiti je kako maltretira jadnu zenu.
Pa sta si oni misle tako se izivljavati na ljudima koji pomazu???
Sram je bilo, nije ona ni covjek a kamoli policajac.
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Maltretiranje starice koja pomaže.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maltretiranje starice koja pomaže..   Maltretiranje starice koja pomaže.. EmptyThu Oct 25 2007, 11:35

skontala sam da je taj bracni par rodbina jednom mom poznaniku pa sam mu javila. postoje musko i to jako, mozda ce i on malo da umjesa prstice Smile reci cu mu da prijavi policajku.
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Sponsored content





Maltretiranje starice koja pomaže.. Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Maltretiranje starice koja pomaže..   Maltretiranje starice koja pomaže.. Empty

Na vrh Go down
 
Maltretiranje starice koja pomaže..
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: