POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Mačići!!!!!!

Go down 
5 posters
AutorPoruka
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyTue Oct 02 2007, 19:48

Prije par dana komsinica je u svom podrumu pronasla 3 macica stara otprilike mjesec dana.Dobili su zubice a okice su im plave.Iznijela ih je van, u bastu, a jedina maca za koju smo mislili da im je mama stalno frkce i napada ih.Meleni su preslatki ali je problem sto nema ko brinuti za njih.Ja sam bukvalno cijeli dan na poslu, dodjem kuci na rucak, i opet nazad, do kasnih vecernjih sati.Danas je jedan malisan uginuo.Da li zbog bolesti ili gladi, ne znam.Ja ih hranim kad god sam u kuci ali to nije dovoljno.Ako im pod hitno ne nadjemo makar privremeni dom, dok ne ojacaju, ceka ih sudbina njihove seke.Jedan macic je tigrasti-zenka, i sivo bijeli-muzijak.Jako su umiljati i po cijeli dan placu.Bojim se da komsijama ne dosadi pa da ne ucine kakvu glupost.Molim vas, ako iko ima mogucnost da ih privremeno udomi neka se javi.Zaista je hitno!!!!


Mačići!!!!!! Dsc00388ki2

Mačići!!!!!! Dsc00389xv1

Mačići!!!!!! Dsc00390ku7
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyWed Oct 03 2007, 20:40

Ako stignem slikat cu ih sutra.Danas kad sam bila na pauzi sam ih nahranila i dala im mlijeko, a tata kaze da im je i brat davao hranu.Iznijela sam im u bastu staru jaknu, da im makar malo bude toplije....Zao mi je malenih,da im bar vise mogu pomoci....Potrefilo se da mi bas ova sedmica na poslu bude luda!Nadam se da ima dobrih ljudi i da ce im neko pruziti makar privremeni dom, dok ne ojacaju.Maleni su preslatki i pitomi, stalno se penju uz nogavice i vole se maziti.Ljudi, stvarno je hitno!Ako ih uskoro ne udomim ko zna sta ih ceka.A noci su sve hladnije....
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyWed Oct 03 2007, 20:45

Nadam se da ce se uskoro naci neka dobra dusa da im pruzi dom.... jesi li pokusala staviti u oglase da ih poklanjas??
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyWed Oct 03 2007, 21:11

U koje oglase?Na ovom forumu?Sad cu objaviti u oglasnik.Stavila sam na sarajevo x forum ali se niko ne javlja Sad .
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyWed Oct 03 2007, 21:12

animal lover (citat):
U koje oglase?Na ovom forumu?Sad cu objaviti u oglasnik.Stavila sam na sarajevo x forum ali se niko ne javlja Sad .

Ma mislila sam u oglase, kao u nekin novinama Smile
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyWed Oct 03 2007, 21:13

Budi strpljivija, valjda ce macici imati srece.
tesko je naci udomitelje, jer ljudi koji vole i žele uglavnom već imaju ljubimce
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyWed Oct 03 2007, 21:22

Novine su pune takvih oglasa pa mislim da nema svrhe.Milsila sam da cu prije naci udomitelje na ovakvim forumima scratch Ja sam strpljiva, samo ne znam koliko dugo ce mace izdrzati vani na ovoj hladnoci... :(Sutra cu postaviti slike ako ugrabim vermena
Na vrh Go down
Gost
Gost




Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyWed Oct 03 2007, 23:18

Mislim da ima svrhe, a nikad ne znas ako ne pokusas!
pa neka udomis jedno mace preko oglasa super ce biti
Na vrh Go down
Gost
Gost




Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyWed Oct 03 2007, 23:19

sad sam vidjela iams i na www.market.ba sekciju o kucnim ljubimcima, pokusaj tamo da poklanjas!
Sretno
mogu ti i ja to uraditi ako hoces, samo mi slike posalji
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyThu Oct 04 2007, 00:25

Hvala puno poljubac .Poslat cu sutra slike
Na vrh Go down
Gost
Gost




Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyThu Oct 04 2007, 00:28

nema na cemu, potrudicemo se svi da im nadjemo dom, jel tako raja? andjelak
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyThu Oct 04 2007, 00:29

Naravno.. :yes: sve super
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyThu Oct 04 2007, 01:19

moje email adrese imas u mom profilu, slobodno salji na yahoo
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyThu Oct 04 2007, 17:02

Poslala sam ti slike na hotmail Very Happy
Na vrh Go down
farah
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 44
Age : 46
Location : Zenica
Registration date : 2007-09-25

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyThu Oct 04 2007, 17:21

Jesu li mace u Zenici? Ako jesu mozda mogu pomoći.
Na vrh Go down
Gost
Gost




Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyThu Oct 04 2007, 20:07

animal lover (citat):
Poslala sam ti slike na hotmail Very Happy

veceras stavljam u oglase bounce
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyThu Oct 04 2007, 20:10

Pa postavite slike i na forum.. Opet ce mozda neko vidjet pa da mu se svidi maca i pozeli da je uzme...
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Gost
Gost




Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyThu Oct 04 2007, 20:17

vec sam ljepotice stavila na prvu stranicu srculence
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyThu Oct 04 2007, 22:28

Da, mace su u Zenici.Bilo bi super da pomognes :bravo: .Javi mi se na pm pa cemo se dogovoriti maca
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyThu Oct 04 2007, 22:30

Hvala LaRa sto si objavila slike.Srce si srculence .Lijepo je sto jos ima dobrih ljudi.To mi daje nadu....
Na vrh Go down
Gost
Gost




Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyThu Oct 04 2007, 22:40

to mi je moralna obaveza, da pomognem koliko mogu
a to je najmanje sto sam mogla uciniti
molim te, na PP mi posajlisvoj broj telefona kad budem stavljala na market.ba da stavim tvoj broj, OK?
stavicu i u oglase, vidjeces da ce se neko javiti
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptySat Oct 06 2007, 19:56

Veceras sam slobodna, pa se mogu pozabaviti macama.Unijeli smo ih u kucu, ocistili tako da vise nisu prljavi, nahranili, na pipetu napojili mlijekom i uspavali Smile .Kasnije su se probudili, muskic je odmah skontao cemu sluzi pijesak, a malena je odabrala svoj wc iza radnog stola :geek: .No, naucit ce, ne brinem...Problem se pojavio kada je u kucu usao Gizmo.Prvo ga je na ulazu docekao wc i macic u njemu, a onda u kutiji drugi.Krenuo Gizmo do zdjelice da jede a maleni se dogegali do njega.Tek tad je skontao da dom dijeli sa dva neznanaca i poceo je lom:frktanje, napadanje, rezanje,....cak nije dao ni meni da ga pomazim.Ispustao je cudne zvukove, jos nikad ga nisam takvog vidjela.Sreca pa se jos nije pojavila Mici.Ona je jako agresivna kad su u pitanju druge zivotinje pa se plasim za male.Veceras ce spavati u supi,ostavit cu im pijesak i hranu.U kuci nema sanse da ostanu, zbog njihove sigurnosti.Zivimo u 30 kvadrata, a jedina vrata u kuci pored ulaznih su ona od kupatila Neutral .Nadam se da ce ih neko uskoro udomiti....
Na vrh Go down
animal lover
starosjedioci
starosjedioci
animal lover


Broj komentara : 140
Age : 42
Location : zenica
Registration date : 2007-10-02

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptySun Oct 07 2007, 20:05

Mace su danas otisle sa Alicom u Sarajevo sreeetan .Nasla im je dom i sigurna sam da ce im biti lijepo maca .Hvala svima koji su bili uz nas i misli nam dobro poljubac .Alice, hvala ti puno cvjetak
Na vrh Go down
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! EmptyTue Oct 09 2007, 10:34

animal lover (citat):
Mace su danas otisle sa Alicom u Sarajevo sreeetan .Nasla im je dom i sigurna sam da ce im biti lijepo maca .Hvala svima koji su bili uz nas i misli nam dobro poljubac .Alice, hvala ti puno cvjetak


Super.... bas mi je drago zbog njih... premedene su... i ti i Alica zasluzujete poljubac
Na vrh Go down
Sponsored content





Mačići!!!!!! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Mačići!!!!!!   Mačići!!!!!! Empty

Na vrh Go down
 
Mačići!!!!!!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Happy end :)-
Idi na: