POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Otrovali su Čupu

Go down 
+2
Hitman
D.
6 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Otrovali su Čupu Empty
KomentarNaslov komentara: Otrovali su Čupu   Otrovali su Čupu EmptyFri Sep 28 2007, 19:28


U noći 26/27 septembra 2007. otrovan je Čupo, a
samo je vjerno čuvao Mešin i svoj dom.
Otrovali su Čupu CupoiMesa

Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Otrovali su Čupu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otrovali su Čupu   Otrovali su Čupu EmptyFri Sep 28 2007, 19:34

Užas Neutral

Zna li se ko je to ucinio?
Na vrh Go down
Gost
Gost




Otrovali su Čupu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otrovali su Čupu   Otrovali su Čupu EmptySat Sep 29 2007, 00:17

Dobro, a ja se pitam, sta je kome dovraga (da se tako izrazim) smetao neciji pas u necijem dvoristu????
Znam za te trovace sto okolo idu i pse ubijaju.
Sram neka ih bude, kako se mogu u ogledalo pogledati, a sto je najgore nije to uradio slucajni prolaznik nego najvjerovatnije osoba koja ce danas-sutra tog istog covjeka gledati u oci!!!!!!!!!!
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Otrovali su Čupu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otrovali su Čupu   Otrovali su Čupu EmptySat Sep 29 2007, 00:20

Ovo je u mom okruzenju postalo svakodnevno.. Od moje poznanice su otrovali psa kojeg je drzala u stanu.. Valjda bacili nesto na balkon dok je tu kujica bila i ona pojela i otrovala se... a da ne pricam kako su joj prijetili sto kujica laje i sve to.. Uzas.. Zao mi je zbog ovog sto se desilo Sad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

Otrovali su Čupu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otrovali su Čupu   Otrovali su Čupu EmptySat Sep 29 2007, 00:20

Nazalost uvijek ima onih kojima prisustvo psa na neki nacin smeta Sad
Na vrh Go down
Gost
Gost




Otrovali su Čupu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otrovali su Čupu   Otrovali su Čupu EmptySat Sep 29 2007, 00:41

tau_tau (citat):
Nazalost uvijek ima onih kojima prisustvo psa na neki nacin smeta Sad

U pravu si, ali zalosno je sto idu i ubijaju okolo jadne zivotinje...
mislim da niko nema pravo oduzeti neciji zivot, ama bas niko.
Ko sam ja da sebi dam to za pravo???
Neki ljudi to nikad nece shvatiti, niti ce shvatiti da je meni moja Minnie kao dijete i da je neopisivo volim, a da su joj bacali otrovanu hranu na livadicu gdje izlazimo se zna, jer je jedva prezivjela noc.
Hvala bogu, nikad se vise nije ponovilo, ali na setalistu na ilidzi precesto susrecemo pilece kosti (otkud pilece kosti tamo??)
I hajde ti zabrani psu da se hipnotisano ne krece prema pilecoj kosti koju sretne na livadi yummy yummy
Jadni Cupo....
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 51
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

Otrovali su Čupu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otrovali su Čupu   Otrovali su Čupu EmptyWed Oct 10 2007, 12:17

...neki ljudi su jednostavno zli- njima sve smeta psi, macke, a zapravo je Vrag gospodar njihove duse i oni su nesretni sami sa sobom (mogla bih im poruciti da je najbolje da sebe otruju pa ce biti sretni sa svojim gospodarom Vragom).
Vjecna borba dobra i zla- ne preostaje nam nista drugo nego da nastavimo sa borbom, svatko od nas na nacin na koji najbolje zna i umije.
Na vrh Go down
celine
aktivisti
aktivisti
celine


Broj komentara : 51
Age : 46
Location : BL
Registration date : 2007-09-28

Otrovali su Čupu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otrovali su Čupu   Otrovali su Čupu EmptyWed Oct 10 2007, 12:37

designerlejla (citat):
...neki ljudi su jednostavno zli- njima sve smeta psi, macke, a zapravo je Vrag gospodar njihove duse i oni su nesretni sami sa sobom (mogla bih im poruciti da je najbolje da sebe otruju pa ce biti sretni sa svojim gospodarom Vragom).
Vjecna borba dobra i zla- ne preostaje nam nista drugo nego da nastavimo sa borbom, svatko od nas na nacin na koji najbolje zna i umije.

Tacno tako, ali mi ljubitelji zivotinja moramo svojim primjerom pokazati da moze drugacije. Ja sam juce, vracajuci se s posla, na pijaci, spazila stene koje je rovilo po smecu, trazeci hranu. Oko vrata je imalo nekakvu privezanu, zapetljanu spagu. Nekako sam ga primamila i pocela mu raspetljavati tu spagu, jer znam da ce mu se urezati u vrat kad malo poraste. Naisli su neki momci, klinci od 16 - 17 godina i kad su vidjeli sta radim stali su da mi pomognu. Uspjeli smo je raspetljati i njima je bilo isto tako drago kao i meni. Cak su se i salili kako im je bilo smijesno vidjeti curu na stiklama, dotjeranu, kako po pijaci ganja psa lutalicu pa su stali da vide sta radim...To je samo mala, mala sitnica, ali mi - ljubitelji zivotinja moramo sami biti primjer kako treba postupati.
Na vrh Go down
designerlejla
starosjedioci
starosjedioci
designerlejla


Broj komentara : 131
Age : 51
Location : Tuzla
Registration date : 2007-08-16

Otrovali su Čupu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otrovali su Čupu   Otrovali su Čupu EmptyWed Oct 10 2007, 14:40

...na to sam i mislila- to je nas vid borbe dobra protiv zla...
Na vrh Go down
Sponsored content





Otrovali su Čupu Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otrovali su Čupu   Otrovali su Čupu Empty

Na vrh Go down
 
Otrovali su Čupu
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Dolina duginog mosta...-
Idi na: