POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 SA RIJEČI NA DJELA...

Go down 
4 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

SA RIJEČI NA DJELA... Empty
KomentarNaslov komentara: SA RIJEČI NA DJELA...   SA RIJEČI NA DJELA... EmptySun Sep 23 2007, 16:30

U zadnje vrijeme ste svi primijetili da se kroz gotovo SVE teme provlaci zapravo koliko smo jaki na rijecima, a djelima malo slabije..
e pa ja bih voljela, da se ovdje ti problemi i rjesavaju, prepirke, rasprave, ako odu predaleko naravno kljucam, ali ocigledno je da postoji potreba da se o tome raspravlja, pa da bi svim onim zivotinjicama sacuvali njihov mali prostor na ovom forumu bez off topica, otvaram ovdje temu...

p.s. odmah da ubacim koju svoju, ne bih imenovala ali se meni javilo nekoliko ljudi (znace oni na koje se odnosi) u smislu manje price vise rada, e pa dragi moji, ja nemam namjeru ovdje apslutno pricati sta ja radim za zivotinje, ali dajem apsolutno koliko mogu sto materijalno, sto svojim radom, sto dajuci im onoliko ljubavi koliko je mogu osjetiti u tih nekoliko sati sto provedemo s njima kad idemo u azil..
mislim da bi bilo puno ljepse kada bi iz ovog prozivanja svi mi presli sa rijeci na djelo i da umjesto ogorcenih postova pocnu pristizati oni
danas sam bio/bila u azilu....
danas smo u azil odnjeli hrane...nahranili cuku/macu na ulici, pomogli..
evo, spisak postoji ko je danas trebao ici u azil, a zivo me zanima da li je iko sa onog spiska otisao...vidjecemo...
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

SA RIJEČI NA DJELA... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SA RIJEČI NA DJELA...   SA RIJEČI NA DJELA... EmptySun Sep 23 2007, 18:30

D. (citat):
U zadnje vrijeme ste svi primijetili da se kroz gotovo SVE teme provlaci zapravo koliko smo jaki na rijecima, a djelima malo slabije..
e pa ja bih voljela, da se ovdje ti problemi i rjesavaju, prepirke, rasprave, ako odu predaleko naravno kljucam, ali ocigledno je da postoji potreba da se o tome raspravlja, pa da bi svim onim zivotinjicama sacuvali njihov mali prostor na ovom forumu bez off topica, otvaram ovdje temu...

p.s. odmah da ubacim koju svoju, ne bih imenovala ali se meni javilo nekoliko ljudi (znace oni na koje se odnosi) u smislu manje price vise rada, e pa dragi moji, ja nemam namjeru ovdje apslutno pricati sta ja radim za zivotinje, ali dajem apsolutno koliko mogu sto materijalno, sto svojim radom, sto dajuci im onoliko ljubavi koliko je mogu osjetiti u tih nekoliko sati sto provedemo s njima kad idemo u azil..
mislim da bi bilo puno ljepse kada bi iz ovog prozivanja svi mi presli sa rijeci na djelo i da umjesto ogorcenih postova pocnu pristizati oni
danas sam bio/bila u azilu....
danas smo u azil odnjeli hrane...nahranili cuku/macu na ulici, pomogli..
evo, spisak postoji ko je danas trebao ici u azil, a zivo me zanima da li je iko sa onog spiska otisao...vidjecemo...
nije, ali je mamba udomljena.
nemam vremena da ti posaljem fotke.bio sam u rjecici i na hresi trazeci zemlju za azil, polomio sam se u kakve me vukojebine vode.
lose vijesti: treci dan kako je vepra izgubljena i kako je maja trazi,

presjecena mi je poruka neznam zasto. sada moram ici
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

SA RIJEČI NA DJELA... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SA RIJEČI NA DJELA...   SA RIJEČI NA DJELA... EmptySun Sep 23 2007, 19:06

A bas sam mislila da je Vepra se usrecila....ne znam Veljo sta da ti napisem...
p.s. super za Mambicu Very Happy !!!!!

A sad, Veljina poruka potvrdila je ono sto sam i mislila, pojedinci se javljaju (a opet ce znati na koga se odnose) i pricaju kako se nista ne radi, hajmo forumasi, hajmo ljubitelji zivotinja, a oni sami pista teska...
recimo konkretno sada za AZIL!!!!! jesu li ona tri imena stajala kao volonteri koji su trebali danas da odu, necu opet govoriti koja imena jer ce oni znati na koga se odnosi, i jos lijepo naglasim ako neko ne moze neka se ne javlja, neka javi ako ne moze, a ne mi obavijestimo jucer, kad smo mi isli cistiti azil, melitu da ce doci troje, a ono ne da ne dodje troje nego ne dodje NIJEDNO!!!
ja ne znam uopste zasto onaj raspored postoji....i ne znam da li ga je vrijedno i praviti za slijedecu sedmicu..o tome vi odlucite...
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

SA RIJEČI NA DJELA... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SA RIJEČI NA DJELA...   SA RIJEČI NA DJELA... EmptySun Sep 23 2007, 21:11

Neznam zašto se ljudi javljaju ako nisu sigurni dali ce otici,bolje se ne prijaviti pa otici iznenada ako se uhvati vremena,a možda je to da bi se vidjelo da idu u azil ..
Na vrh Go down
Gost
Gost




SA RIJEČI NA DJELA... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SA RIJEČI NA DJELA...   SA RIJEČI NA DJELA... EmptySun Sep 23 2007, 22:04

Prije svega, ja sam jako iskrena osoba i ne volim zaista kada vidim 3 miliona postova na temu da ce neko ici taj i taj dan, pa se uopce ne pojavi. Ili da ce udomiti neku zivotinju, pa ga vise nikad moje oci ne vide.
Ili sto je jedna osoba na 5 postova napisala da bi ona svaku zivotinju, pa je ova prestara za nju, pa je ovaj prevelik, pa ce doci u azil, pa ce ovo, sve ce - A NISTA CE!
Ja o ljudima s kojima se SVAKE SUBOTE nadjem u azilu nemam rijeci jer sta god da kazem bice malo. To su divni mladi ljudi kojima nije tesko zavrnuti rukave i ocistiti u*rane i ispovracane boksove. I sto je najvaznije - tako se dobro zabavimo da ovi koji nikad nisu bili pojma nemaju!!!!
Tako da neka pojedinci manje raspavljaju po drugim forumima o (ne)radu nas pojedinaca, neka dodju ovdje i kazu sta misle - ili neka dodju u azil i rijeci pretoce u djela!
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

SA RIJEČI NA DJELA... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SA RIJEČI NA DJELA...   SA RIJEČI NA DJELA... EmptyMon Sep 24 2007, 11:21

ja uopste nisam u toku i nist' ne kontam...

samo bih voljela da SOS ne bude mjestogdje se ljudi prepucavaju i svadjaju zbog svake sitnice. mi smo ovdje da pomognemo zivotinjama, jako nas je malo i sasvim je nepotrebno da se jos medjusobno svadjamo.
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

SA RIJEČI NA DJELA... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SA RIJEČI NA DJELA...   SA RIJEČI NA DJELA... EmptyMon Sep 24 2007, 17:47

Apsolutno se slazem...samo je mene uzasno zacnulo sto pojedinci koji prozivaju mogli bi i sami biti prozvani...
zato i bi bilo najbolje, i hajde da sada napravimo dogovor...

NA OVOM FORUMU NEMA VISE POZIVANJA PO TIPU ˝GDJE STE SADA FORUMASI, CLANOVI˝ I SL. UOSTALOM SE PO TOME I PRAVI DISTINKCIJA PRAVIH LJUBITELJA ZIVOTINJA I ONIH KOJI TO I NISU...
NEKA NAM OVO BUDE ZLATNO PRAVILO, AKO KO IMA STA DA IZJAVI NEKA IZJAVI STA JE SAM URADIO, ALI NEKA SE VISE NIKO NE PROZIVA...
Na vrh Go down
Sponsored content





SA RIJEČI NA DJELA... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: SA RIJEČI NA DJELA...   SA RIJEČI NA DJELA... Empty

Na vrh Go down
 
SA RIJEČI NA DJELA...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: