POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 BJELKO NIJE IZDRŽAO...

Go down 
+8
t_bejbe
jaca
Hitman
Alica
tinchy
Dijanam
selmich
D.
12 posters
AutorPoruka
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 19:16


Bjelko je danas 22. septembra uginuo.
Neka nam bude
utjeha da smo mu omogucili da umre dostojanstveno i medju svojima.
Velja Pas

BJELKO NIJE IZDRŽAO... IMG_0226




Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 19:23

oslobodio se svih patnji...spasio se...
Na vrh Go down
selmich
novi kolačić :)
novi kolačić :)
selmich


Broj komentara : 6
Age : 30
Location : sarajevo
Registration date : 2007-09-14

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 19:45

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Shocked Sad Sad Sad Sad Sad
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Bjelko   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 20:58

jadnicak. Bar je osjetio ljubav prije nego je otisao.
Nadam se da su sretni oni koji su ga prodali Romima i Romi sa novcima koje su dobili. U slavu i cast onima koji odgadjaju donosenje zakona o zastiti zivotinja.
Trebamo li mozda njegove slike iskoristi na sljedecem udomljavanju ili na neki nacin odati mu postovanje? Fale mi rijeci, ali znate sta mislim...
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 22:09

Dusa draga Sad .. Ewo ljudi moji, rasplaka se ja zbog Bjelka Sad Valjda ce mu na drugom svijetu biti bolje srculence
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Alica
aktivisti
aktivisti
Alica


Broj komentara : 13
Age : 49
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 22:37

jutros kad sam bila kod njega-mazila, cistila, mazala rane bio je malo zivlji - vljada je to bilo prije kraja... ali kad smo s vratili nakod udomljavanja, skamenili smo se, suze su krenulo, srce mi se steglo..jednostavno, ma ne znam...toliko me je zaboljelo...

ipak, njegove zadnje dane, osjetio je ljubav, njegu, paznju..eto bar smo mu ih malo uljepsali...

srce me boli... tuzna sam i ljuta sam, jako sam ljuta...ljuta sto znam da ce taj id**t od naseg novca kupiti novog konja i na isti nacin mu doci glave....joooooooooooooooooooooj ima zelju da ga namlatim dobro, da mu izbijem jedno oko, da ga izgladnjujem do sudnjeg dana, da pati, da ga boli, da crkne u mukama...
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 22:40

Jadni bjelko ...barem mu je omoguceno da živi posljenje dane sit i sa dobrim ljudma.

Stotine životinja (najviše pasa i macaka)širom Bosne luta gladno i napaceno pa se jos uvijek sa nekim stvarima stoji,Bjelko je žrtva (kap u moru)
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 22:44

Zivio si u potpunom beznadju, u tuzi i samoci,
ali spasili su te dobri ljudi i pruzili ljubav, misleci
da ce te bol proci.
Nada se stvorila da zivjeti ces jos na svijetu ovome,
ali iznenada napustio si nas sve i pronasao mir u novome.
Mozda nasao si srecu i ljubav tamo,
ali tugu i bol ostavio si ovamo.
Dugo vremena trebalo nije da zavole te svi,
ta ljubav prestati nece, iako otisli su ti trenutci srece.
Uvijek tu u srcima nasim zivis,Bjelko, ti,
svu srecu, ljubav i mir zelimo ti svi mi....


R.I.P. Bjelko Sad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Alica
aktivisti
aktivisti
Alica


Broj komentara : 13
Age : 49
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 22:45

E ZATO NAM JE POTREBAN FOND (odgovor na prozivku mene sto ''trazim samo novac''-ne mogu se sjetiti ko je to napisao)..

Fond, potreban je, mnogo je zivotinja, azil se treba novi otvoriti, zemljiste, pa sterilizacija pa svasta nesto...nisu samo pare za fond!

Evo price od danas. U park je dosla jedna stara gospodja, sa Alipasina je dosla samo da vidi udomljavanje, stara i ne bas dobrog zdravalja ali je ipak dosla...penzioner (mala penzija)...kupila dvije salame, litar mlijeka i u fond dala 20 KM, plakala je, mazila zivotinje, pricala sa nama, pitala sta jos moze uraditi...e pa eto sada...vi vidite koliko je njeno srce... TO JE FOND! TO JE LJUBAV I ZELJA DA POMOGNE.... NISU SAMO PARE - FOND JE PRVO DOBRA VOLJA, SRCE, ZELJA I DJELA, FOND JE HRANA, PARE, POMOĆ I SVE OSTALO STO MOZE POMOCI UDRUZENJU DA POMOGNE ONIMA KOJIMA SAMO MALO TREBA LJUBAVI I PAZNJE...PA DA LI JE TO PROBLEM!!!!!
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 22:54

Alica ja mislim da se od tog FONDA nemože napraviti niti otvoriti azil jer za azil i njegovo opremanje je potrebna konkretna svota novca.
Na vrh Go down
Alica
aktivisti
aktivisti
Alica


Broj komentara : 13
Age : 49
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 22:57

ne nemoze, mnogo je to para, ali taj fond moze pomoci zbrinutim zivotinjama - hrana, lijekovi, sterilizacija...to moze...
pa da svaki clan pored 5 km ovdoji jos 5...ma moze pomoci, hrana takodjer...volje je vazna, volja i djela...

pa ako je ta jadna penzionerka mogla odvojiti 20 km (danas u fond) e pa ne znam onda sta je 5 km... ili hrana (kesica hrane)...to se moze
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 23:13

Ja svaki mjesec po par puta odnesem po koju konzervicu za mace i cuke, nesto suhe hrane zavisi.. Odem na udomljavanja.. Radim ono sto mogu. Jer ja idem u srednju skolu ne zaradjujem, tako da odvajam od svoje uzine da njima pomognem. I vjerujte i ja i sestra skuckamo pare pa kupimo i kad mi neko od raje kaze bolje kupit buhtlu nego dat za cuke, ja poludim.. Eto toliko!
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Alica
aktivisti
aktivisti
Alica


Broj komentara : 13
Age : 49
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 23:15

da znam za tebe i sestru i za jos par:)

ovo je bilo upuceno onima koji samo pricaju a nista ne rade...
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 23:18

A zasto se ti nebi imenovali koji pricaju a ništa ne rade?
Na vrh Go down
Alica
aktivisti
aktivisti
Alica


Broj komentara : 13
Age : 49
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 23:28

mnogo je njih...posjeti malo forum na sarajevo-x.com ...

oni ce se samo pronaci...ali ovo nije tema ovog topica..

evo malo slikica. Jucer smo imali posjeti i jednog deckica koji je imao veliku zelju da vidi naseg BJelka..evo i slike

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Maliposjetilac1iq6.th
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 23:45

hajmo zanemariti te koji nece, imenovali ih ili ne nece nam puno pomoci. Hajmo krenuti sa konkretnim idejama. Prva je bila ciscenje azila, i pokrenuli smo se malo. Hajmo sljedecu. Obavezna clanarina? U kom iznosu? je li 5Km mjesecno puno? Mozda da bude 10KM za one koji rade, a 5KM za ostale?
Sljedece? Sta mislite o trci za medjunarodni dan zivotinja? Mozemo to iskoristiti za promociju Bjelka i od toga napraviti fun day. Recimo dobir najboljeg kostima. Mozemo sminkati djecu i tako ih zaniteresovati za zivotinje. Mozemo svasta uraditi, mada nas nije puno.
Super je prozvati neaktivne, ali cemo na kraju samo izgubiti vrijeme.
Sta mislite o tome?
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Alica
aktivisti
aktivisti
Alica


Broj komentara : 13
Age : 49
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-02

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySat Sep 22 2007, 23:48

mnogo je njih...posjeti malo forum na sarajevo-x.com ...

oni ce se samo pronaci...ali ovo nije tema ovog topica..

evo malo slikica. Jucer smo imali posjeti i jednog deckica koji je imao veliku zelju da vidi naseg BJelka..evo i slike

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Maliposjetilac1iq6.th
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySun Sep 23 2007, 09:54

Jucer sam toliko bila sretna zbog dzeni, a sad sam pretuzna zbog bjelka.
Ali to Velja kaze, utjeha je sto je zadnje dane svog zivota proveo medju svojima Sad


: komentar modifikovan dana: Sun Sep 23 2007, 10:05; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySun Sep 23 2007, 10:03

Najgore je sto zivotinja zlostavljanih poput bjelka ima napretek, skoro pa na svakom koraku vidimo gladne, bolesne, iscrpljene malisane.
I gorka je istina da ne mozemo sve njih zbrinuti, ali mozemo barem zastati pored njih, nahraniti ih, pomilovati. Znam da je njihov zivot od danas do sutra, ali se barem mogu najesti.
I kad bi svaki stanovnik ovog grada izdvojio po pola marke, zamislite sta bi bilo.
Joj, ne znam ocajna sam, stalno se nadam nekim pomacima naprijed, no nista...
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySun Sep 23 2007, 10:21

dusa draga! umro je cist, uredjenj, nahranjen i napojen, okruzen ljudima punim ljubavi. mislim da je par zadnjih dana zivota bio sretan... da se nije ovako desilo, oni idioti bi ga šibali i tukli dok ne bi umro! ovako je zadnje dane zivota proveo lijepo.

r.i.p.
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
DaDa
starosjedioci
starosjedioci
DaDa


Broj komentara : 134
Age : 36
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-03

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySun Sep 23 2007, 16:18

Ma jadnicak, bar se vise na pati... Ponekad je i smrt lijep dar Sad
a sto se tice tog fonda i toga, mislim da ljudi ovdje vise laprdaju, da prostite nego sto zbilja nesto hoce da pomognu i urade
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptyTue Sep 25 2007, 01:28

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
maya_o
aktivisti
aktivisti
maya_o


Broj komentara : 18
Age : 37
Location : sarajevo
Registration date : 2007-09-16

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptyThu Oct 04 2007, 08:51

citam od pocetka pricu o konju. moja reakcija:
Smile Shocked Neutral Sad :jadan:
Na vrh Go down
Baby
starosjedioci
starosjedioci
Baby


Broj komentara : 286
Age : 29
Location : Bjelave
Registration date : 2008-04-06

BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: ...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... EmptySun Apr 06 2008, 19:30

jako mi je zao bjelka....
Imam jednu ideju koju bi SOS trebao uradit...
Npr. u svakom pet shopu bi se trebao izdvojiti po jedna box ili kutijica,u kojem bi ljudi ostavljali hranu za pse....Ali naravno onda bi se trebali i poljepiti letci po gradu....da se ostavlja hrana itd.
Et nadam se da cete uvaziti moje misljenje... (:
Na vrh Go down
http://www.plavusaidrustvo.blogger.ba
Sponsored content





BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: BJELKO NIJE IZDRŽAO...   BJELKO NIJE IZDRŽAO... Empty

Na vrh Go down
 
BJELKO NIJE IZDRŽAO...
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Bjelko
» ja sam neko ko ovo nije zasluzio
» Meni ovo nije normalno
» Edis nije prosao
» Eksperimenti na zivotinjama - nije za svaciji zeludac!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Udomljavanje :: Dolina duginog mosta...-
Idi na: