POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Skotna ženka!

Go down 
5 posters
AutorPoruka
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptyFri Sep 14 2007, 21:52

Ljudi moji vec neko vrijeme viđam prelijepu ženku umiljatu koja se voli maziti hoda po Kiseljaku mislim da nije gladna ali je problem sto je skotna,ja razmisljam kako i sta ali nemam gdje sa njom.
Molim vas ako imate neki prostor da je zbrinemo jer ce maleni psići zavrsiti u rijeci od strane nekog ili ce biti ustreljena sa bebama u sebi.Neki dan je gledam jadna spava na kiši SadSad Sad

Skotna ženka! DSC01917

Skotna ženka! DSC01915
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptySat Sep 15 2007, 00:15

joj samo da zivim sam napravio bi zoo vrt od kuce svijumi ali sta cu mami smeta dabogda....
samo mi da macku
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptySat Sep 15 2007, 00:19

Sad sam isao da uslikam ženkicu,spavala je pored kioska i neka seljanka(naperlitana)sa društvom prolazila i udarila jadnicu Sad nisam htio prici jer ih je bilo vise ali da je bila sama osamario bi je sigurno...
Užas ljudi moji,uskoro cu je uslikati mozda i malo kasnije dok se svije raziđe kućama...Evil or Very Mad
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptySat Sep 15 2007, 00:26

kiseljak (citat):
Sad sam isao da uslikam ženkicu,spavala je pored kioska i neka seljanka(naperlitana)sa društvom prolazila i udarila jadnicu Sad nisam htio prici jer ih je bilo vise ali da je bila sama osamario bi je sigurno...
Užas ljudi moji,uskoro cu je uslikati mozda i malo kasnije dok se svije raziđe kućama...Evil or Very Mad

cuj udarila je.. joooooj Evil or Very Mad Evil or Very Mad trebao bi neko takve ljude mlatnuti Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad pa da vide kako je Sad Sad jadna kucaaa Sad Sad
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptySat Sep 15 2007, 00:30

Ma treba nju mlatnuti,kako joj samo nije zao jadnice,a ona puna sebe sa drustvom i grli je kasnije momak Evil or Very Mad
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptySat Sep 15 2007, 00:34

zeljna dokazivanja
ma jarane moj trebo si je ti udarit onda mene nazvat i nebi bilo frke....
zajedno bi smo bjezali haha
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptySat Sep 15 2007, 00:35

Ljudi molim vas pomažite,ja cu joj odmah ako joj nađemo smjestaj plaiti sterilizaciju i sve vakcine samo da je spasimo.
Da samo vidite kako je umiljata ,uzeo bi je ja sebi ali u dvoristu imam 4 mačke i psa a uskoro moram poceti raditi ...
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptySat Sep 15 2007, 00:43

Ljudi sad drugi put kad sam gledao mislim da ona ipak nije skotna,mislio sam da je skotna kad je sjedila ali ovako kad se pogleda ipak mislim da nije...
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptySat Sep 15 2007, 00:48

sad je ba noc nije nish sigurno javi u jutro najbolje tako jedva cekam male mladunce i slike obavezno
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptySat Sep 15 2007, 00:50

Kako mozes pricati da jedva cekas psice a neznas kako ce jadnici i njhova majka zavrsiti,malo razmsili prije nego sta kazes Wink
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptySat Sep 15 2007, 01:05

nadam se najboljem pa po tome hehe
da mogu svijumi bi ih uzeo dok se ne snadju ali bi mama
i mene i njih izbacila
xD
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptySat Sep 15 2007, 01:32

Suti, kamo srece da nije skotna... Dokle je doslo, kad to moram zeliti...
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptySat Sep 15 2007, 01:35

Ma i ja kazem,bice dobro da nije skotna,ali moram je nekekao smjestiti negdje zao mi je tuku je mnogi sigurno Sad
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptySat Sep 15 2007, 01:41

Znam, drug moj, vjerujem ti sve...

Ne znam sta da se radi, nadam se samo da ce se drzati dalje od ljudi, kao ona kuja moja sto je sintori nisu uspjeli uhvatiti, ali vjerovatno hoda okolo trazeci hranu... Sad
Na vrh Go down
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptySat Sep 15 2007, 03:56

Evo Lara vam je postavila njene slike koje sam joj poslao.

U 2h iza ponoci sam je po gradu trazi sa digitalcem ljudi su me cudno gledali i nasao sam je,samo mase repom i zeli se maziti,umiljata je jako.
Nahranio sam je i jadnica je ostala ležati na betonu Sad
Ljudi molim vas pomažite nemojom dopustiti da zavrsi tužno Sad
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptySat Sep 15 2007, 09:06

Pitam danas Melitu, ti zovi Mirhada!
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! EmptySat Sep 15 2007, 16:01

Preslatka je.. vidi joj uhaaa I love you I love you
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
Sponsored content





Skotna ženka! Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Skotna ženka!   Skotna ženka! Empty

Na vrh Go down
 
Skotna ženka!
Na vrh 
Stranica 1/1
 Similar topics
-
» Skotna,napustena,zenka( haski)

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Arhiva-
Idi na: