POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Psi lutalice cesto su opasni

Go down 
+3
D.
Darius_Maximus
53m!r
7 posters
AutorPoruka
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptyFri Sep 14 2007, 00:07

Jutros sam procitao da se u tuzli ili mostaru dogodilo nesh u sta josh uvijek ne mogu da vjerujem
PAS JE UGRIZAO 8 LJUDI
ali misli da je razlog zato sto su ga djeca mucila
sta vi mislite sto se to desilo???
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptyFri Sep 14 2007, 00:14

53m!r (citat):
Jutros sam procitao da se u tuzli ili mostaru dogodilo nesh u sta josh uvijek ne mogu da vjerujem
PAS JE UGRIZAO 8 LJUDI
ali misli da je razlog zato sto su ga djeca mucila
sta vi mislite sto se to desilo???

Koji je izvor, dok ne procitam sta se desilo, ne znam...?
Na vrh Go down
Gost
Gost




Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptyFri Sep 14 2007, 02:06

Dnevni avaz!
Ne pise razlog zasto je toliko ljudi ugrizao niti vise informacija o psu, znam samo da se o ubijanju pasa, tzv ciscenju grada od lutalica pise kao da ce s ulice skloniti smece a ne ziva bica!!!!
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptyFri Sep 14 2007, 03:02

Obicno zivotinje ne napadaju osim ako ih ne gnjavis, sto je vrlo moguce u ovom slucaju...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptyFri Sep 14 2007, 03:12

moguce da je taj pas istraumiran, izmucen od strane koga drugog do ljudi i naravno da ce to uraditi. Navodno ce ova zena da tuzi ove sto su zaduzeni za ciscenje od pasa lutalica grrrrr
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptyFri Sep 14 2007, 08:41

Koliko sam ja upućena radi se o tome da je u Mostaru relativno nedavno 8 osoba izgrizao rotvajler a ne neka lutalica, jer su ga neki kreteni nalili pivom a
gratis tome bilo je izazivanje i zadirkivanje djece sto je rezultiralo na kraju sa 8 povrijeđenih osoba.
Momak mi ima dole rodbinu tako da znam to iz prve ruke...
Ja bi samo zamolila ubuduce, pogotovo ako je rijec o informaciji koja nije provjerena, a ima tendencu da dodatno podupire(tipa ovoga da su agresivne isl.) svakako negativan stav ljudi prema napustenim zivotinjama da prvo dobro provjeri a onda tek ovako stavlja, jer je nekome dovoljno i da vidi naslov teme i da slozi pricu u glavi bez da je prethodno ista vise saznao...
HVALA!
Na vrh Go down
velja
starosjedioci
starosjedioci
velja


Broj komentara : 882
Registration date : 2007-08-04

Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptyFri Sep 14 2007, 11:58

Darius_Maximus (citat):
Obicno zivotinje ne napadaju osim ako ih ne gnjavis, sto je vrlo moguce u ovom slucaju...

I RUZA IMA BOCU
Na vrh Go down
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptyFri Sep 14 2007, 23:02

Ovako, moram samu sebe ispraviti, ono što sam ja čula za ovog rota je čista koincidencija, očigledno da je ovdje riječ baš o napuštenom psu, ja sam, mislila da je riječ o ovome slučaju za kojeg ja znam, ali ovo je nešto drugo....
ja samo znam po svome psu i velikog sam uvjerenja da 99,9% pasa neće ugristi čovjeka ukoliko im se ne da razloga...
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptySat Sep 15 2007, 00:10

velja (citat):
Darius_Maximus (citat):
Obicno zivotinje ne napadaju osim ako ih ne gnjavis, sto je vrlo moguce u ovom slucaju...

I RUZA IMA BOCU


Hahahaha sto se ismijah Very Happy Malo poredenje izgleda smijesno al' dobar primjer, zaista.. I fkt da che svaki cuko malo gricnuti ili zarezati ako ga gnjavis pa nije krpena lutka da ga mogu cerupati kako oce. A i covjek se ljuti kad ga neko dirka bez razloga, samo sto on to rjesava tako sto te napadne rijecima, a ne zubima kao cuko..
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptySat Sep 15 2007, 00:26

a dunja me dzabe napade joooj
pa vjerujem ja mojoj mami sta procita
i sada da se ja malo istresem na tebe

I NEMOJ NISH PISAT AKO NISI 100% SIGURNA


haha xD
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
D.
Admin
Admin
D.


Broj komentara : 730
Age : 37
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-07-31

Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptySat Sep 15 2007, 00:35

Semire nije meni cilj istresati se na nikoga, ja priznah svoju gresku..
mislila sam rijec da je o ovom rotu jer i za taj slucaj prvo pukla prica da je rijec o lutalici da bi se na kraju naravno otkrilo da nije nego, da ne ponavljam, da se desilo sta se desilo..
nemam ja namjeru da osporavam sta tvoja mama procita za ime Boga,
ali ostajem pri onome kada stavljamo ovakva neka obavjestenja, ili sl. pogotovo ovakvog naslova onda to treba potkrijepit tako da se prepise iz novina clanak, ili da se detaljno napise sta se desilo ako je neko tome prisustvovao...
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptySat Sep 15 2007, 00:41

razumijem ja to nego sam samo zelio da vidim sta vi mislite sta je izazvalo tako reagiranje psa
nisam imao losu namjeru napadat pse
Sada ce zena tuzit sve pse lutalice i trazit da ih maknu sa ulica a cuo samo kako to Azil nece dozvolit

P.S. Informacije nisu 100% tacne samo sam cuo na vjestima tu pricu
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptySat Sep 15 2007, 01:38

Tuzit ce pse lutalice? E to bih volio da vidim, trebalo bi to uvrstiti u onaj Nadreality show... Very Happy

Da bi pas ugrizao osmoro, ti ljudi moraju biti u njegovoj blizini, cisto sumnjam da je letao po gradu i ugrizao nasumice... A mogu misliti sta je osmoro ljudi radilo oko psa...
Na vrh Go down
Gost
Gost




Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptySat Sep 15 2007, 02:46

ma ne, tuzice onog ko je odgovoran za ciscenje grada (ili ti ga masovno ubijanje) od pasa lutalica.
I meni nije jasno kako se bas osmero njih naslo u isto vrijeme u hitnoj pomoci da ih je jedan pas IZ CISTA mira ugrizao!!!
Na vrh Go down
53m!r
aktivisti
aktivisti



Broj komentara : 53
Age : 31
Location : Hrasno
Registration date : 2007-09-13

Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptySat Sep 15 2007, 13:19

ISTRAGA je u toku
Svakog cetvrtka na NOVOJ TV u 20 h
xD
Na vrh Go down
http://www.53m1r.co.nr
Gost
Gost




Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptySat Sep 15 2007, 20:18

Semire nisam bas skontala o cemu je tvoj post??
Jel do mene?
Na vrh Go down
San
aktivisti
aktivisti
San


Broj komentara : 28
Location : NT
Registration date : 2007-08-05

Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptySat Sep 15 2007, 21:28

Ne kazem da su nezbrinuti psi svi divni i krasni i maze (mada cu uvijek radije i bez straha prici svakom nezbrinutom psu na ulici nego bilo kojem na lancu), vjerujem da se desi da nekoga i ugrizu, s razlogom ili bez (ali kud bas osmero), ali nekako mi ovi clanci mirisu na propagadnu kampanju, da se pripremi teren za odstrel. Kao-eto vidite sta rade, moramo ih poubijati. Zasto ne napisu-nemaju dom, trebamo ih zbrinuti.
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni EmptySat Sep 15 2007, 21:43

naravno da se o tome radi!!! pa napusu sve price u novinama da ispadne da lutalice samo hodaju okolo i traze zrtvu da je prekolju! a onda guzonje mogu reci "da ih treba sve poubijat, jer zaboga oni su opasni!"

mediji su glavni razlog zasto ljudi po gradu kada vide cuku ili macu bjeze ko muhe bez glave i dizu hajku na lutalice!

samo pomislim sta je sve pisalo za onaj napad na aerodromskom naselju, kada je "tornjak" usmrtio staricu. kada sam procitala clanak pomislila sam da je neki divlji, ogroman pas bukvalno pojeo pola starice i razdero je po livadi... a onda pricam sa covjekom koji je ispred saveza tornjaka (ne znam tacan naziv) otisao da provjeri da li je to zaista tornjak. kaze, zatekao je nekog jadnog, malog isprepadanog, starog cuku koji je tu staricu ujeo za nogu JEDNOM ali na zalost potrefio je arteriju tako da je starica iskrvarila. osim toga, POLICIJA JE ZABRANILA RADNICIMA U KAFILERIJI DA PSU DAJU HRANU I VODU, kao da ne pokvasi sape da ne unisti dokaze... Shocked Shocked Shocked naravno, ciko u kafileriji je rakao da nisu normalni i da mu ne pada na pamet da ga muci gladju i zedju...
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Sponsored content





Psi lutalice cesto su opasni Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Psi lutalice cesto su opasni   Psi lutalice cesto su opasni Empty

Na vrh Go down
 
Psi lutalice cesto su opasni
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Okrutnost (naša stvarnost)!!obavezno pogledajte!!-
Idi na: