POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 TUZLA - prihvatilište za pse "OPSTANAK"

Go down 
+4
alma
velja
sofi
Dijanam
8 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
nina28
novi kolačić :)
novi kolačić :)



Broj komentara : 1
Registration date : 2010-03-14

TUZLA - prihvatilište za pse "OPSTANAK" - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: TUZLA - prihvatilište za pse "OPSTANAK"   TUZLA - prihvatilište za pse "OPSTANAK" - Page 2 EmptySun Mar 14 2010, 12:55

Pozdrav svima novi sam clan,uspijela sam vecinu procitati postova,razlog sto sam se prijavila na ovaj sajt jeste sto strasno volim pse,imam prekresnu pekinezerku staru 3 godine i doskora sam imala tornjaka zenku,naravno monogi su ljubomorni sto ja svoje pse gledam kao iksane a ne kao zivotinje,nazalost smatram da je to razlog kradje moje tornjakuse jer je bila izrazito pametna .Prezalila je nisam vjerujte mi proslo je 3 mjeseca od toga,jos zalim,opet da se vratim zbog razloga bas na ovu temu jeste sto sam odlucila sa svojim roditeljima da odemo u azil u Tuzli(iz Tuzle sam)da udomimo psa cisto iz humanih razloga da ima dom,ljubav,hranu,vodu,a ja da imam jos jednog prijatelja,medjutim nazalost nisam imala uzase mobitel da snimim ono gore iznad strelista,nisam uspijel uzaci sa autom zima je al smo svo troje pjeske posli medjutim na pola puta su nas bukvalno receno sacekli psi lutalice da li su namjeno pustani ili ne njih 10 nas je napalo vjerujte mi nije bilo ugodno,tacnije pobjegli smo .znaci ni do kapije nismo stigli,da bi ja nasla broj gospodje Nevenke i da je pitam imali ko gore mozel doci neko pred nas da udomimo psa,objasnimo joj da smo bili i da nismo mogli doci ni do kapije zbog tih pustenih pasa,da bi ona rekla nece oni vama nista al idite vi autom gore,pa nemam ja djip 4x4 da ja mogu uzaci uz to brdo po snjegu,ma mozda bi najbolji bio traktor sa lancima,da bi ona jos pri tome uslovljavala kako da ja drzim psa nema boksa nema lanca,nerazumijem,imam dvoriste imam zemlje 1 dulum,zagradjeno imam jos zivotinja pored pasa to su koke i paunovi,i sad ja trebam da pustim psa da to sve pokolje cak je pitala s cime hranim svog psa pekinezerku,da li neko pita al ozbiljno cime se hrane ljudi u javnim kuhinjama,ako ce mo tako,pa cak kaze ja sam gledala kako mnogi vezu pse muce ih ,a ona ih nemuci.Pitam se da li ti psi dobivaju potrebu hranu gore kod nje,da li dobivaju vodu sto je na prvom mjestu,a koliko ih puta na dan hrane,da sam cak uspijela saznati od covijeka koji im vuce vodu u taj azil kaze kad je snijeg i neide razumljivo nemoze se uzaci,pa sam pitalal dobro al sta ti psi piju on ce meni na to ima kaze snjega,zamislite ima snjega,a ona ce meni davati uslove kako da ja drzim psa.Vjetuj te mi niko od njih u tom azilu nije iz zelje i ljubavi za zivotinjama svi su oni zbog novca,ove godine je dobila 400 hiljada KM za pomoc od opstine da bi ti psi imali sve adekvatne uslove kad sam to cula,pitala sam se dal je ona prikazala sve doncije sto dobije korz papire i da se vidi stvarni utroska novca,naravno sve se to moze otkriti da se hoce,al svi su dobri i sute pa cak i u vladi a njoj je u cilju da ima sto vise pasa da bi mogla dobiti sto vise novca.I opet se pitam zar joj nije bilo lakse i da bude ponosna sto neko zeli udomiti psa prihvatiti to a ne glumiti dobricu i da TREBA IMATI DRUGI AZIL i uvijek cu biti za,cak sam i razmisljala da i sama se obratim udruzenjim po svijetu da mi pomognu da se otvori jos jedan azil al da ga vodi osoba koja je tu zbog zivotinja a ne zbog materijanog interesa.
Izvinite ako sam nekog uvrijedila bila mi je namijera da to uradim,i izvinite sto mi je post ovako dugacak,hvala vam.
Na vrh Go down
 
TUZLA - prihvatilište za pse "OPSTANAK"
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ubijanje foka kao "sport" u Kanadi
» Emisija "Svijet kucnih ljubimaca"
» ZIVOTINJSKI ENTITET na www.radiosarajevo.ba
» Pekinezer nestao/ Tuzla SLAVINOVICI

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Naši prijatelji :: Opstanak Tuzla-
Idi na: