POMOZIMO IM...!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
POMOZIMO IM...!!!

S nadom da ćemo zajedno uspjeti...
 
HomeHome  PortailPortail  TražiTraži  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Da se malo upoznamo

Go down 
+26
edin
anel
acva
melsas
Selena
Logistika
drift_kraljica
Ms_Antrophy
sofi
suzana
maya_o
celine
DaDa
tau_tau
Pitdog
jaca
Hitman
t_bejbe
masse
53m!r
San
Dijanam
designerlejla
D.
tinchy
Darius_Maximus
30 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorPoruka
Hitman
starosjedioci
starosjedioci
Hitman


Broj komentara : 364
Age : 38
Registration date : 2007-08-02

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptySun Sep 16 2007, 01:54

Ja sam Mladen Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptySun Sep 16 2007, 01:56

wooooow mladene sve si nam rekao o sebi Razz
Sreca pa te ja znam tako da cu umjesto tebe reci FIN!!!!
Na vrh Go down
Darius_Maximus
aktivisti
aktivisti
Darius_Maximus


Broj komentara : 89
Age : 39
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-10

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptySun Sep 16 2007, 01:58

kiseljak (citat):
Ja sam Mladen Very Happy

E nek' si se i ti upisao, misa mu, sada svi znaju sve sto trebaju znati... Wink

Treabao si jos napisati da i ti volis zivotinje... Wink

Da nadopunim kolegicu... JAKO FIN! Very Happy
Na vrh Go down
Gost
Gost




Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptySun Sep 16 2007, 02:08

Adminka je rekla da postavimo slike, ja postavila gdje su ostali????
Stavicu ja slike i od danas pa da vidite kako nam je bilo fino. Vrijeme je bilo za 10, samo da nam potraje.
A Giallo je uskocio u kadu da se kupa i svu me isprskao, vragec mali
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptySun Sep 16 2007, 11:33

evo postavit cu i ja koju slikicu:

Da se malo upoznamo - Page 2 0210
ovo smo mi na setnji prema bukoviku. malo je nera zazmirila...

Da se malo upoznamo - Page 2 0410
nera sa rajom na maglicu. ee kako se samo kupala u ovom jezeru. ja sam ova okrenuta ledjima sa narandjastim ruksakom...

Da se malo upoznamo - Page 2 0510
odmaramo poslije penjanja u dreznici. i nera je malo penjala Smile inace, to joj je prvi put da je prespavala pod satorom. u stvari pored satora jer nije htjela da udje unutra Rolling Eyes morao je prijatelj pored nje vani da spava...

Da se malo upoznamo - Page 2 0310
nera, mama, seka i ja u bijambarskoj pecini. moj kuki je svuda bio Smile Smile Smile

i za kraj...
Da se malo upoznamo - Page 2 0110
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: cuke u setnji   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptySun Sep 16 2007, 12:06

o ti si ta... Ja odavno zelim poceti planinariti ili provoditi vise vremena na otvorenom, ali ako mogu povesti psa - Bila.... Talk to me Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptySun Sep 16 2007, 12:12

Smile pa jel imate auto? ako ste sa autom, onda to nije nikakav problem. nije problem ni da negdje skupa odemo mojim bibijem, ali ako nam se cuke budu slagale... koliko je bil star?
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: planinarnje   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptySun Sep 16 2007, 12:23

Bil ima 4.5 godina (i Tatarina je kod mene ali ona to ne bi podnijela, puno setnje nije za nju). Bil je Rotwailler od 50-ak kila, zivi u kuci samnom, voli trcati i postao je pravo mazav - rodica moja kaze da vi on uskoro mogao mjaukati
Smile
Prilicno je obazriv prema vecim psima jer je pretripio vise napada rotwaillera i jedan napad pitbulla. poslije drugog napada sam ga morala voditi na sivenje rane pa se jos vise vezao za mene. S ljudima je cool - cak daje svoje kosti da mu cuvaju
Smile
strasan je, i jak, i agresivan do te mjere da ga Tatarina otjera od kosti ili posude sa hranom. Jedino sto izgleda strasno, ostalo je smjesno... Pravi zenski odgojen Rot...
kola imam, Clio, planiran za nas dvoje. Radim do kraja ovog mjeseca pa cu biti stalno slobodna poslije toga. Trenutno sam u frci jer osim ovo dvoje pasa imam i Silvine mace na brzi ... Plus renoviram stan.
ALi od prvog oktobra pls zovi me kada budes imala neki laksi ili srednji setnjig po planinama.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Gost
Gost




Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptySun Sep 16 2007, 15:26

Ko o na planinu ide bez nas????
Mi smo svaki vikend na planini nek se zna
Mozemo se jednom kolektivno dogovoriti za izlet sa nasim bebama
Na vrh Go down
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptySun Sep 16 2007, 18:16

sto da ne, jednu subotu odemo tamo prema bjelasnici i visocici. ja sam ZA!

moja nera je mirna, nije nikada prva napala psa, samo kad se brani. obicno samo sjedne ili legne kad joj pas pridje. ali u zadnje vrijeme malo tersa na muzijake ako joj dosadjuju... valjda u godine usla, sta li?!
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptySat Sep 22 2007, 11:34

Evo da se i ja predstavim. Ja sam nakon Dijane najstarija Very Happy
Studiram, radim, volim zivotinje, imam tri mace, cuku i iguanu
Nadam se da cemo se skoro i licno upoznati
Na vrh Go down
jaca
starosjedioci
starosjedioci
jaca


Broj komentara : 513
Age : 45
Location : sarajevo
Registration date : 2007-08-04

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptySat Sep 22 2007, 11:35

Evo da se i ja predstavim. Ja sam nakon Dijane najstarija Very Happy
Studiram, radim, volim zivotinje, imam tri mace, cuku i iguanu
Nadam se da cemo se skoro i licno upoznati
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptyTue Sep 25 2007, 02:07

Joj, ja se i zaboravio predstaviti... Zovem se Ado, studiram komparativnu književnost i bibliotekarstvo, 4. god (valjda). Imam 3 psa, trenutno neodredjen broj štiglića i kanarinaca i kornjaču Cool Treba li kome kinoloski savjet, nek se slobodno javi...
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Ovo je moja princeza Black Daisy   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptyTue Sep 25 2007, 02:22

Da se malo upoznamo - Page 2 Daisy010
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Ovo je Bill...   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptyTue Sep 25 2007, 02:26

Da se malo upoznamo - Page 2 Bill10
Bill je inaće rođeni amerikanac i trenutno najveci pit u Sarajevu Wink
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: A ovo je Ary, njihov sin :-)   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptyTue Sep 25 2007, 02:36

Da se malo upoznamo - Page 2 Fotogr10
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: :-)   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptyTue Sep 25 2007, 03:13

Vidim svi spominjete planinu, pa evo i nas dvojice sa zadnjeg pohoda na Ajvatovicu:
Da se malo upoznamo - Page 2 Image410
Da se malo upoznamo - Page 2 Image411

Da se malo upoznamo - Page 2 Image510

Da se malo upoznamo - Page 2 Image511

Da se malo upoznamo - Page 2 Image412

Da se malo upoznamo - Page 2 Image512

Da se malo upoznamo - Page 2 Image513

Da se malo upoznamo - Page 2 Image413

Da se malo upoznamo - Page 2 Image514
Na vrh Go down
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Pit   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptyTue Sep 25 2007, 10:12

kao klasicna raskopusa i jedna od osoba koje su vidjele Pashu kad je tek usao u ured, sa odredjenim predrasudama prema Pitovima (jedan mi je napao psa) ja sam ti dobro pogledala pse i primjetila da nemaju ni jednu ogrebotinu. Svaka cast... kako se uopste brines o tri psa te vrste? Znam da su tri pudle sega, svima su slatke, ali ja i sa jednim Rotom imam dovoljno dobacivanja. Sjecam se tek kako je bilo kad sam imala 2... Hajde, pohvali se Smile
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptyTue Sep 25 2007, 11:13

Dijanam (citat):
kao klasicna raskopusa i jedna od osoba koje su vidjele Pashu kad je tek usao u ured, sa odredjenim predrasudama prema Pitovima (jedan mi je napao psa) ja sam ti dobro pogledala pse i primjetila da nemaju ni jednu ogrebotinu. Svaka cast... kako se uopste brines o tri psa te vrste? Znam da su tri pudle sega, svima su slatke, ali ja i sa jednim Rotom imam dovoljno dobacivanja. Sjecam se tek kako je bilo kad sam imala 2... Hajde, pohvali se Smile

Talent... Hehe... Nije uopste problem sa njima, jedna velika, sretna porodica Very Happy Jedino, ako ih sam izvodim, mogu maksimalno dvoje izvesti. A nije problem sa 3 psa uopste. Znalo ih je biti po 11.
Na vrh Go down
tinchy
starosjedioci
starosjedioci
tinchy


Broj komentara : 645
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-01

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptyTue Sep 25 2007, 11:43

Pitdog (citat):
Dijanam (citat):
kao klasicna raskopusa i jedna od osoba koje su vidjele Pashu kad je tek usao u ured, sa odredjenim predrasudama prema Pitovima (jedan mi je napao psa) ja sam ti dobro pogledala pse i primjetila da nemaju ni jednu ogrebotinu. Svaka cast... kako se uopste brines o tri psa te vrste? Znam da su tri pudle sega, svima su slatke, ali ja i sa jednim Rotom imam dovoljno dobacivanja. Sjecam se tek kako je bilo kad sam imala 2... Hajde, pohvali se Smile

Talent... Hehe... Nije uopste problem sa njima, jedna velika, sretna porodica Very Happy Jedino, ako ih sam izvodim, mogu maksimalno dvoje izvesti. A nije problem sa 3 psa uopste. Znalo ih je biti po 11.

Ja sam mislila prije da su pittbullovi malo opasni jer price i te gluposti navele su me da tako mislim... Ali kada sam vidjela Pashu i kako se on mazi i jubi.. dusha lijepa.. zbog njega sam promjenila misljenje.. A mislim da su pittbullovi swatki, mawo wece maze SmileSmile i Pitdog ne znam kako mozes sa dva vani, jer ja nekad izvedem pittbulla od prijatelja.. seta Zenka je i bukvalno me odvuche Very Happy hehe al' volim je srculence
Na vrh Go down
http://www.sossarajevo.blogger.ba
t_bejbe
starosjedioci
starosjedioci
t_bejbe


Broj komentara : 173
Age : 39
Location : Sarajevo, Dobrinja
Registration date : 2007-08-09

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptyTue Sep 25 2007, 11:49

ovaj na drugoj slici je prelijep, kao nasminkan! sva tri su slatki, al on ti je najljepsi Smile

ima kod mene u naselju, na dobrinji, jedan pitbul. zove se flash i svi ga se uzasno boje. djeca, ljudi, cuke mace...svi bukvalno bjeze kad ga vide. i kazu da je opasan i da je nekad i napao nekoga... ali kada vidi moju neru, to stvorenje se toliko razmazi i tako bude sladak da ja nema rijeci. OBOZAVA JE! samo je veoma jak i masivan pa ga gazda ne pusta sa lanca i ne mogu da se igraju Sad
Na vrh Go down
http://www.nolimit.co.ba
Dijanam
starosjedioci
starosjedioci
Dijanam


Broj komentara : 403
Age : 29
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-05

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptyTue Sep 25 2007, 11:53

Citat :

Talent... Hehe... Nije uopste problem sa njima, jedna velika, sretna porodica Very Happy Jedino, ako ih sam izvodim, mogu maksimalno dvoje izvesti. A nije problem sa 3 psa uopste. Znalo ih je biti po 11.

opet ja, i pitanja... Kazes 11 - sta biva sa psima? Molim te reci mi da provjeris da idu u dobre ruke... Molim te... Kad vidim kako se brines o psima ne vjerujem da ti je svejedno sta bude sa kucicima... Ja sam se uvijek toga bojala, da cu pariti psa i da ce kucici zivjeti kratko i nesretno... Cak sam od komsije cula pricu o covjeku koji radi na groblju i imam dodatni prihod od parenja njegovih pasa - to radi redovno i zna da kucici odu na borbe... Ali opravdanje tog covjeka je da on to ne vidi.

A sto se tice setnji, ja imam velikom Rota, kucnog, Bila. Naravno da nosi kad ga setam, zato su mi misici na rukama supeeeer. Da bi ga kontrolisala, sto je do sada bio slucaj, umjesto povodca ima neku vrstu uprega, kao sto je i Pasha imao. Puno je lakse, ponesem ga kao kofercic, od 50kg na tockicima Smile
Sve je to stvar prakse. Lakse mi je Bila izvesti nego Tatarinu.
Na vrh Go down
http://www.animalsmatter.org
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptyTue Sep 25 2007, 12:05

t_bejbe (citat):
ovaj na drugoj slici je prelijep, kao nasminkan! sva tri su slatki, al on ti je najljepsi Smile

ima kod mene u naselju, na dobrinji, jedan pitbul. zove se flash i svi ga se uzasno boje. djeca, ljudi, cuke mace...svi bukvalno bjeze kad ga vide. i kazu da je opasan i da je nekad i napao nekoga... ali kada vidi moju neru, to stvorenje se toliko razmazi i tako bude sladak da ja nema rijeci. OBOZAVA JE! samo je veoma jak i masivan pa ga gazda ne pusta sa lanca i ne mogu da se igraju Sad

Znam Flasha Wink I ja sam na Dobrinji, doduse novi kolacic Very Happy
Na vrh Go down
Pitdog
starosjedioci
starosjedioci
Pitdog


Broj komentara : 472
Age : 40
Registration date : 2007-08-22

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptyTue Sep 25 2007, 12:08

Dijanam (citat):
Citat :

Talent... Hehe... Nije uopste problem sa njima, jedna velika, sretna porodica Very Happy Jedino, ako ih sam izvodim, mogu maksimalno dvoje izvesti. A nije problem sa 3 psa uopste. Znalo ih je biti po 11.

opet ja, i pitanja... Kazes 11 - sta biva sa psima? Molim te reci mi da provjeris da idu u dobre ruke... Molim te... Kad vidim kako se brines o psima ne vjerujem da ti je svejedno sta bude sa kucicima... Ja sam se uvijek toga bojala, da cu pariti psa i da ce kucici zivjeti kratko i nesretno... Cak sam od komsije cula pricu o covjeku koji radi na groblju i imam dodatni prihod od parenja njegovih pasa - to radi redovno i zna da kucici odu na borbe... Ali opravdanje tog covjeka je da on to ne vidi.

A sto se tice setnji, ja imam velikom Rota, kucnog, Bila. Naravno da nosi kad ga setam, zato su mi misici na rukama supeeeer. Da bi ga kontrolisala, sto je do sada bio slucaj, umjesto povodca ima neku vrstu uprega, kao sto je i Pasha imao. Puno je lakse, ponesem ga kao kofercic, od 50kg na tockicima Smile
Sve je to stvar prakse. Lakse mi je Bila izvesti nego Tatarinu.

Zato sam ja posljednje leglo kompletno poklonio svojoj raji, a ljudi su cak iz Srbije dolazili da kupe. Leglo je bilo tako dobro, da sam cak i ja morao stene da ostavim. I bas zato sto je bilo tako dobro, nije mi bilo svejedno kome idu stenad. Trebalo je sada da bude ponovljeno leglo, ali me zenka izradila, lazna trudnoca.
Na vrh Go down
tau_tau
aktivisti
aktivisti
tau_tau


Broj komentara : 59
Age : 38
Location : Sarajevo
Registration date : 2007-08-27

Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 EmptyWed Sep 26 2007, 00:33

Red je da se i ja predstavim Very Happy Ja sam Tea,studiram medicinu,trecu godinu valjda sad upisujem.
Imam dalmatinca vec 11 godina.Neo se zove i ne ponasa se bas kao stariji pas Very Happy Ima istu kolicinu energije kakvu je imao sa dvije.Tako da se nadam da ce jos dugo dugo zivjeti bounce
I da,ove pitove sa predhodne stranice sam jako,jako zavoljela Cool


Pred spavanje...
Da se malo upoznamo - Page 2 Pictur10 " border="0" alt=""/>
Malo mi je zima...
Da se malo upoznamo - Page 2 Slika012

Pitdog i Neo Smile
Da se malo upoznamo - Page 2 Image510

Da se malo upoznamo - Page 2 Slika010
Na vrh Go down
Sponsored content





Da se malo upoznamo - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Da se malo upoznamo   Da se malo upoznamo - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
Da se malo upoznamo
Na vrh 
Stranica 2/6Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Stene slatko malo...
» HITNO malo stence!!
» Malo preslatko stene trazi dom!! HITno!

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
POMOZIMO IM...!!! :: Ostalo :: Pričaona-
Idi na: